ניסור בטון

מקצועיות – אמינות – מחיר הוגן

ניסור בטון מכל סוג לרבות בטון מזוין עם חיזוקי ברזל עד לעובי של מטר! באמצעים מתקדמים וצוות מיומן שמבטיחים לכם עבודה בטוחה ומהירה. אפשר לניסור יהלום כולל פינוי הבטון המנוסר.

מתחייבים לשירות אדיב ומקצועי במחיר המשתלם בישראל.  התקשרו אלינו או שלחו הודעה מהירה על מנת שנוכל לייעץ ולספק לכם הצעת מחיר בלי התחייבות.

ניסור וקידוח בטון

מהו ניסור בטון

ניסור של בטון כשמו כן הוא – מדובר בחיתוך של קירות, תקרה או רצפה שעשויים מבטון לרבות בטון מזוין שמכיל ברזלים ופלדה בתוכו.

הניסור צריך להיות מאוד מדויק ולמרות הסיכון – הוא חייב להיעשות בבטיחות מרבית.

יש כמה טכניקות לחתוך בטון שנקבעות על פי אופי ודרגת הקושי של העבודה כשהמרכזיות שבהן כוללות שימוש בכלים בעלי עוצמה סיבובית מאוד גבוהה וחזקה שאליהם מחוברים מקדחים או דיסקים עשויים סגסוגת מורכבת שמצופים באבקת יהלום, שהוא החומר החזק בטבע ושיכול להתמודד עם הקושי שבחיתוך בטון – גם כזה שמחוזק בברזל.

בדרך כלל החיתוך מתבצע תוך כדי הזרמת מים שתורמים לקירור הלהב מצד אחד ולהפחתת האבק והלכלוך שמתפזרים מצד שני.

כפי שניתן לראות בתמונה – יש מגוון רחב מאוד של כלים לניסור וחיתוך בטון – החל מכאלה שמתאימים לחיתוך רצפת בטון, דרך כלים ניידים שאפשר לשנע לחיתוך בטון מקומי ועד לכלים מורכבים לניסור קירות שלאחר הקיבוע שלהם, ניתן להפעיל אותם מרחוק עם שלט ולהגיע לתוצאות בטוחות ומהירות – כמעט בלי לעבוד קשה.

ניסור בטון
ניסור בטון

דבר נוסף שחשוב להכיר הוא הסיכון המרחבי. מעבר לעובדה שמדובר בעבודה עם סיכון, לעתים קרובות בבטון טמונה תשתית של מים, חשמל ואפילו גז ולפני שמתחילים בניסור, חייבים לבצע הערכת סיכונים ולנטרל אותם מבעוד מועד.

ניסור בטון בישראל

עוד לפני שניגע בהיבט הטכני של ניסור בטון, כדאי מאוד שתכירו מעט במה מדובר.

מבלי לרדת לרזולוציות טכניות מדי, נוכל לספר לכם שחיתוך בטון בישראל הוא אחד הדברים הנפוצים שנעשים על בסיס יומי.

ההתרחבות בשימוש בבטון בבנייה בישראל, כתוצאה מדרישות ביטחוניות להקמת מרחבים מוגנים והן לאור התקן המשתפר לחיזוק המבנים, מביאה לכך שכמעט בכל שיפוץ או בנייה עולה הצורך בשירות של ניסור בטון.

צריכים לחתוך קיר לפתיחת חלון או שאולי אתם בכלל רוצים לנסר פתח לדלת או להסיר קיר שלם? הדרך היחידה לעשות את זה היא באמצעות חיתוך הבטון.

עבודות הניסור נחלקות למגוון סוגים שבהם צריך לחתוך בטון בעוביים שונים שמתחילים ב-10 ס"מ ומגיעים עד לעובי של 100 סנטימטרים (מטר שלם) בדיוק מרבי.

ברור לכולנו שכדי לבצע עבודות מסוג זה, יש צורך בהכשרה, ידע וכלים מתאימים ובדיוק כאן נכנסים לתמונה שירותי ניסור הבטון בישראל.

אך כמו בתעשיות מורכבות אחרות – לא הכל כל כך פשוט וישנם דברים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מזמינים חברה לניסור בטון ולא משנה אם מדובר בחיתוך של קיר לצורך התקנת חלון או אם אתם יזמים שמרימים פרויקט ענק.

מסורי יהלום לניסור בטון
מסורי יהלום לניסור בטון

כשאתם מחפשים חברה מתאימה לניסור בטון, אתם חייבים להתאים אותה לצורך שלכם ולעולם לא להתפשר על מקצועיות, כלים מתאימים ורישיונות וביטוחים כפי שנרחיב על כך בהמשך.

מדובר בעבודה מורכבת ומסוכנת שבחירה לא נכונה של בעל מקצוע עלולה להביא לנזק ולתשלום כספי גבוה שלא לצורך.

ניסור בטון ביהלום

מאחר שבטון הוא אחד החומרים הקשים לחיתוך וככל שהעובי והדיוק המתבקש גדלים, כך גם עולה האתגר ולא משנה כמה מתקדמת מכונת הניסור, בסופו של דבר הלהב של המסור חייב להיות חזק במיוחד ואין כמו יהלום על מנת לעמוד במטרה הזאת.

למען הדיוק, מדובר באבקת יהלום שמודבקת ללהב המסור בטכניקות מתקדמות.

חשוב להדגיש שניסור יהלום הוא השירות הסטנדרטי למרות שרבים סבורים שמדובר בסוג ניסור ייחודי אך האמת היא שניסור בטון ביהלום הוא הסוג היחיד ולכן כל הנכתב בעמוד זה מתייחס לניסור בטון ביהלום.

מדוע לבחור בנו לניסור בטון?

יש הרבה מאוד חברות שמציעות שירותי ניסור וחיתוך בטון בישראל וטבעי שתתהו במי לבחור ומדוע לבחור דווקא בנו.

התשובה לכך מורכבת ממספר חלקים כאשר המטרה הסופית שלנו היא לספק לכם את השירותים הכי טובים מבחנית מקצועיות ושירותיות ושהכל יהיה במחיר הכי זול שאפשר.

נשמע טוב לא? האמת היא שכדי להגיע למצב הזה אנחנו עושים מאמצים גדולים תוך מתן דגש לנקודות הבאות:

מקצועיות

אם לא מספיקה המורכבות והדיוק של העבודה, צריך לזכור שהכל מתבצע בסביבה בעלת סיכון מאוד גבוה. לכן על מקצועיות אנחנו לעולם לא נתפשר.

מקצועיות היא אבן הבסיס של העסק שלנו ואנו נקדיש את כל המאמץ הדרוש בהכשרת העובדים כך שיוכלו לתפעל את הציוד באופן המיטבי ובבטיחות מלאה.

אנו לעולם לא נחתוך פינות (כל עוד הן לא עשויות מבטון (:), תמיד נקדיש את הזמן הדרוש לתכנון וביצוע קפדני ולא משנה אם זה ניסור של פלטת בטון בפרויקט בנייה או חיתוך בטון לצורך התקנת חלון.

שירות

מה אפשר לחדש על שירות טוב? לא הרבה – פשוט צריך לדבוק בו ולעמוד אחרי המילה וההבטחות ואת זה אנו עושים באופן הכי טוב.

אנו דוגלים בשקיפות וליווי אישי לרבות פעילות עם מפקחי עבודה בפרויקטים גדולים לצורך עמידה ביעדים באופן מיטבי.

עבודה עם ביטוחים ורישיונות

כפי שראיתם אנו מדגישים את נושא הסיכונים והאחריות שיש לנו במתן שירותי חיתוך וניסור של בטון.

מעבר לעבודה על פי נהלי בטיחות קפדניים, אנו מקפידים על הסמכות מתאימות הן בהפעלת הכלים המורכבים והן מבחינת דרישות המחוקק.

מה צריך לדעת לפני שמנסרים בטון?

אם הגעתם עד לכאן, אתם כבר צריכים להיות בעלי מושג מהו ניסור בטון ומה אנו עושים שונה משאר החברות שמספקות את השירות.

יחד עם זאת ומאחר שמדובר בעבודות מורכבות, בחרנו להעמיק מעט ולספק לכם מידע נוסף שיעזור לכם לקבל את השירות הטוב ביותר.

עובי וסוג הבטון שמנסרים

בדומה לקידוח בטון, כשאתם מעוניינים בניסור בטון עליכם להביא בחשבון את העובי של הבטון. ככל שהוא עבה יותר כך העבודה הופכת ליותר מורכבת. באופן דומה – ככל שהבטון יותר חזק ויותר מחוזק עם ברזלים (בטון מזוין) כך נדרש להפעיל כלים מורכבים וחזקים יותר וכמובן שגם הזמן שדרוש לכל הפעילות הזאת יגדל אף הוא.

מעל כל אלה, צריך לזכור – ניסור של בטון מזוין בעובי של 50 סנטימטרים אינו דומה לניסור של בטון קל בעובי 10 סנטימטרים ויש לוודא שהחברה ששוכרים יכולה לעמוד במשימה.

ניסור בטון ביהלום
ניסור בטון ביהלום

מינוף היכולות הטכניות

ענף ניסור הבטון נמצא בהתפתחות תמידית ולצד החידושים הרבים, יש שני עקרונות שאתם צריכים להכיר ושמאפשרים לנו למנף את הכוח הפיזי שלנו ולקבל כוח ניסור הרבה יותר גדול.

כדי לעשות את זה, הלהבים והמסורים עשויים כאמור מסגסוגות מורכבות בציפוי אבקת יהלום שבשילוב המנועים של הכלים החשמליים, אנו מגיעים ליכולת ניסור מאוד גבוהה ולא משנה מה אורכו ועוביו של הבטון.

האמצעי הנוסף הוא השימוש בהידרוליקה. במקרים רבים הכלים שלנו משלבים הידרוליקה ומאפשרים לנו להגיע לעוצמות ודיוק מאוד גבוהים שלא היינו יכולים להגיע אליהם בכוחות עצמנו.

אלה כלים מאוד מורכבים שמתאימים לשלל עבודות כגון ניסור קירות בטון או פתחים לדלת וחלון.

מה עושים עם שאריות הבטון?

בטון מנוסר הוא לא הדבר הכי ידידותי. מדובר במשקלים גבוהים ואם זה לא מספיק, לעתים קרובות שאריות הבטון חדים כתוצאה מחיתוך ישר ומדויק או כתוצאה מהימצאות של ברזלים.

כך או כך, יש לתת את הדעת לפינוי הפסולת. כשמדובר בעבודות קטנות זה אולי לא יהיה משמעותי אך כשמדובר בעבודות גדולות, לשאריות הבטון יש משקל (תרתי משמע) ולכן יש לקבוע מי ואיך מטפל בזה כך שגם הצעת המחיר תתייחס לכך.

חברתנו מספקת גם שירותי פינוי פסולת בניין או רק חיתוך הבטון לחתיכות שקל יותר לפנות – אתם תבחרו מה אתם צריכים ואנו נבצע את זה במקצועיות ובמחיר הכי משתלם.

איפה אנו מנסרים בטון ולמי מספקים שירות

אנו פועלים בפריסה רחבה ומשרתים מגוון קהלי יעד.

מי לקוחות החברה?

אנו מספקים שירות למגוון צרכנים וקהלים – החל מצרכנים פרטיים שצריכים לנסר חור בקיר של הממד, דרך שיפוצניקים וקבלנים שזקוקים לידיים מקצועיות בניסור מגוון סוגי בטון ועד לעבודה עם אדריכלים וחברות בנייה מהגדולות במשק.

לא משנה אם אתם זקוקים לחיתוך קטן ונקודתי של בטון על בסיס חד פעמי או אם אתם זקוקים לשירותינו על בסיס קבוע – אנו נספק לכם את השירות והיחס הכי טובים שאפשר.

איפה אנחנו מעניקים שירות?

חברתנו מעניקה שירותי ניסור וחיתוך בטון בפריסה ארצית רחבה וסביר להניח שגם באזור המגורים שלכם. פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים.

מחיר ניסור בטון

אחת השאלות הנפוצות היא כמה עולה לחתוך ולנסר בטון? בדיוק לשם כך פרסמנו עבורכם את מחירון ניסור וקידוח בטון של חברתנו.

יחד עם זאת עלינו לזכור שניסור בטון אינו מוצר מדף ואינו שירות קבוע מראש ועל כן סביר להניח שהמחיר ינוע בין טווחים. למה הכוונה? להלן ההסבר.

באופן כללי המחיר של ניסור בטון יקבע על פי ארבעת הגורמים הבאים:

עובי וסוג הבטון

ברור שככל שהבטון עבה יותר כך מורכבות העבודה עולה. מעבר לכך ישנם סוגי בטון מורכבים שיכולים במקרים מסוימים לייקר את המחיר.

על פי כלל האצבע – ככל שהבטון עבה יותר – כך המחיר של הניסור יעלה וההפך.

להב של מסור יהלום
להב של מסור יהלום

האורך של הבטון שצריך לנסר

ככל שהבטון יותר ארוך – כך נדרשת יותר עבודה ולכן המחיר יעלה.

דרכי גישה ונוחות עבודה

ישנם מקרים שבהם לא ניתן להפעיל את הכלים בחופשיות ולעתים צריך לעשות שימוש באמצעים חלופיים – ניידים ויעילים פחות.

כמו כן צריך לקחת בחשבון שלעתים ניסור בטון יכול להתבצע בגובה – דבר שמייקר את המחיר הסופי במעט.

באופן כללי אפשר לומר שהצעת המחיר תהיה אטרקטיבית יותר ככל שמדובר באזור עם גישה נוחה ותנאי עבודה סבירים.

האם מדובר בעבודה חד פעמית או על בסיס שוטף

אנו מקפידים להיות הכי אטרקטיביים בענף בהיבט של שירות ומחיר ולא משנה אם אתם בעלי משרד אדריכלים או שאתם בעלי בית פרטי שצריכים ניסור של בטון באופן חד פעמי.

יחד עם זאת, לקוחותינו הקבועים נהנים נהנים משלל הטבות והנחות כמתבקש כאשר עובדים יחד לאורך תקופה.

לפני סיום מצאנו לנכון להעלות את הסרט הבא שמתייחס לחשיבות הבטיחות במהלך ניסור בטון – שווה צפייה!

רוצים להתייעץ עם בעל מקצוע או לקבל הצעת מחיר סופר משתלמת?

אנו מזמינים אתכם להתקדם ולבחור בשירותי ניסור בטון מקצועיים עם צוות אדיב והכל במחירים המשתלמים בישראל. התקשרו אלינו או שלחו לנו הודעה ונשמח לעמוד לשירותכם.

Shlomi Levi
קרא עוד
הזמנתי את החברה לניסור וקידוח בטון כדי לפתוח חלון בממד. הגיעו למחרת, חתכו את הטון ופינו את הפסולת. המחיר היה יותר מבסדר. כן ירבו!
Eran cohen
קרא עוד
אני עובד עם גל כבר 5 שנים. מדובר בחברה רצינית שאף פעם לא אמרו לי לא יכולים והעבודות תמיד היו לשביעות רצוני.
ס.י בנייה ושיפוצים
קרא עוד
אנחנו שמחים לעבוד עם החברה לניסור וקידוח בטון באופן קבוע ונמשיך לעשות כן בכל הפרויקטים שאנו מבצעים. מומלצים בחום! סמי י
Dekel Sharabi
קרא עוד
הזמנו את דניאל לביתנו החדש כדי לקדוח בבטון לצורך התקנת מזגן מרכזי. העבודה הייתה לשביעות רצוננו והמחיר היה יותר מהוגן. נמשיך להמליך עליכם.

התקשרו אלינו
050-999-36-88
או שלחו הודעה מהירה ונחזור בהקדם

עשוי לעניין אתכם:

ניסור וקידוח בטון בתל אביב

ניסור וקידוח בטון בתל אביב במקצועיות ובמחירים חסרי תחרות – מבצעים את כל סוגי הקידוחים וניסורי הבטון באמצעים מתקדמים שמופעלים על ידי אנשי צוות מקצועיים

ניסור בטון

מקצועיות – אמינות – מחיר הוגן ניסור בטון מכל סוג לרבות בטון מזוין עם חיזוקי ברזל עד לעובי של מטר! באמצעים מתקדמים וצוות מיומן שמבטיחים

אזורי שירות

החברה לניסור וקידוח בטון בישראל מציעה לכם את השירות הטוב ביותר במחירים הזולים בישראל בפריסה ארצית רחבה וזמינות גבוהה עם התחייבות ל-100% שביעות רצון. התקדמו

ניסור וקידוח בטון באשדוד

שירותי ניסור וקידוח בטון באשדוד עם צוות מקצועי והציוד המתקדם מבטיחים לכם את השירות הכי מקצועי ואיכותי במחיר הכי משתלם. מבצעים ניסור יהלום של כל

קידוח חור למייבש כביסה

קידוח חור למייבש כביסה במקדח יהלום שמבטיח לכם פתח סימטרי בכל קיר – לרבות קירות בטון. עבודה בטיחותית, פריסה ארצית, צוות מקצועי והכל במחיר המשתלם

ניסור וקידוח בטון במרכז

מהיום גם אתם יכולים להזמין שירותי ניסור או קידוח בטון במרכז הארץ במחירים זולים ובאיכות הטובה ביותר. מבצעים את כל סוגי העבודות – גדולות וקטנות

ניסור וקידוח בטון ברחובות

קידוח או ניסור בטון ברחובות והסביבה עם החברה המקצועית בישראל שנותנת לכם הרבה יותר שירות ומקצועיות בפחות כסף. קידוח וניסור בטון ביהלום באמצעים מתקדמים כולל