ניסור רצפת בטון

מעוניינים בשירותי ניסור רצפת בטון ואינכם יודעים מהיכן להתחיל? לנו יש את כל התשובות והפתרונות לכל מי שזקוק לשירותים מקצועיים של ניסור או קידוח רצפת בטון במחירים הכי משתלמים בישראל.

כשזה מגיע לצוות האדיב עם הציוד המקצועי שלנו, אתם יכולים להיות בטוחים שנוכל להתמודד עם כל עובי של רצפה לרבות כזאת שיצוקה מבטון מזוין (עם חיזוקי ברזל ופלדה).

התקשרו אלינו על מנת להתייעץ ולקבל הצעת מחיר מנצחת!

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

מה זה ניסור רצפת בטון ומתי צריך את זה?

בעידן שבו מרבית המבנים עשויים בטון, כמעט כל שינוי במבנה מצריך שימוש באמצעים מיוחדים שיכולים להתמודד עם החוזק יוצא הדופן של הבטון.

בדיוק לשם כך נוצרו שירותי ניסור הבטון בישראל שעושים שימוש במגוון כלים וטכניקות על מנת לנסר סוגי בטון שונים.

כדי לנסר רצפת בטון בהצלחה, אנו משתמשים במגוון מסורים – החל מניידים שנישאים בידי מפעיל ועד כאלה שמוסעים על פני הרצפה ומסוגלים לחתוך אפילו את הבטון המזוין החזק והעבה ביותר.

המשותף לכל הכלים הללו היא העובדה שהניסור מתבצע במרבית המקרים על ידי מסור דיסק שמסתובב במהירות מאוד גבוהה ושמסוגל לחתוך בטון באופן המדויק ביותר.

לכל אלה יש להוסיף את המים שמוזרמים כדי לקרר את המסור וכדי למנוע נתזים ואבק וכך מתקבל כלי חיתוך בעל עוצמות מאוד גבוהות שבידיים הנכונות יכול לחולל פלאים.

דוגמאות נפוצות לניסור רצפת בטון

אתם עשויים לתהות מתי כבר צריך לנסר רצפה אך בפועל מדובר בשירות נפוץ למדי במגוון מקרים כשבין הבולטים שבהם אפשר למנות חיתוך של רצפה לצורך יצירת פתח מעבר בין קומות, ניסור רצפת בטון להתקנת מעלית וניסור של רצפה בפרויקטים הנדסיים מורכבים ולעתים קרובות השירות מגיע בשילוב עם ניסור קירות בטון.

מהו ניסור רצפה ביהלום

צרכנים רבים אינם מבינים את ההבדל של ניסור רצפה לבין ניסור רצפה ביהלום. למעשה אין הבדל בין שני המושגים ומדובר באותו השירות בדיוק.

מקור השם נעוץ בעובדה שכדי לחתוך רצפות בטון באופן יעיל עושים שימוש במסורים (וכבלים במקרים מסוימים) שמצופים באחד החומרים היחידים שיכולים להתמודד עם קשיחותו של הבטון בהצלחה – הלוא הוא היהלום.

אז נכון שלא תראו אצלנו יהלומים אבל כל המסורים מצופים באבקת יהלום שגורמת לניסור של הבטון להראות כל כך פשוט.

קידוח וניסור בטון ביהלום
כל עבודות הקידוח וניסור בטון ביהלום – התקשרו להצעת מחיר מנצחת!

מחיר ניסור רצפת בטון

מחיר קידוח או ניסור של רצפת בטון מאוד מגוון ונקבע על פי מספר גורמים כגון עובי הבטון, האם צריך לפתוח פתח ומה גודלו, האם השירות כולל פינוי של שאריות הבטון, אפשרויות גישה למקום ועוד.

תוכלו להתרשם במחירון האתר ממגוון מחירים של ניסור רצפה אך אנו ממליצים לכם לפנות אלינו על מנת שנוכל להעריך באופן מקצועי ואמין את מהות העבודה ולספק לכם הצעת מחיר מדויקת.

בכל אופן אנו מתחייבים לספק לכם את הצעות המחיר הכי משתלמות בישראל ו-100% שביעות רצון!

סיכונים בניסור רצפת בטון

ניסור רצפת בטון הוא תהליך מורכב בעל סיכונים מגוונים. מספיק לחשוב איזה נזק אותם כלים שיכולים לחתוך בטון חזק במיוחד כאילו היה חמאה, יכולים לגרום למפעיל ולסביבה בשימוש לא אחראי.

אם כל זה לא מספיק, חיתוך רצפות בטון יכול להיות מסוכן מאוד גם מבחינה הנדסית שהרי הרצפה לעתים קרובות משמשת כתקרה מהצד השני שתורמת לחוזק המבנה.

לכן, לפני שמתחילים לחתוך רצפת בטון, יש לתת את הדעת לכל הסיכונים ולהיוועץ באנשי מקצוע במידת הצורך.

בחברתנו תוכלו לקבל ייעוץ מקיף ואת העבודה בכי מקצועית ואחראית הכוללת צוות מיומן בעל הכשרות מגוונות, ציוד מתקדם (כמו מסורי אל רטט למניעת נזק למבנה) והתייחסות לבטיחות כדבר החשוב ביותר בכל עבודה שאנו מבצעים.

מה זה קידוח רצפת בטון?

עד כה הסברנו אודות ניסור של רצפה אך נשאלת השאלה מהו שירות קידוח רצפת בטון.

למעשה מדובר בשירות דומה אך שונה ובניגוד לניסור של חלקי רצפה, בקידוח רצפת בטון אנו קודחים חור אם כי החור יכול לנוע בטווחים שונים של עובי – החל משני צול והרבה יותר מכך.

בקידוח רצפת בטון אנו עושים שימוש במקדחים מיוחדים ומאוד חזקים שבקצה שלהם מורכבת כוס קידוח בקוטר הרצוי ושיכולה לקדוח חור או פתח ביעילות ודיוק מפתיעים.

קידוח רצפת בטון נקרא גם קידוח רצפה ביהלום מהסיבה שכוסות הקידוח מצופות באותה אבקת יהלום מפורסמת – ממש כמו המסורים. תוכלו לקרוא על שירותי קידוח בטון במדריך הבא.

מדוע לבחור דווקא בנו

עם היצע גדול כל כך נשאלת השאלה מדוע לבחור דווקא בנו ולמען האמת התשובה לכך מורכבת מכמה סעיפים שיחד מעניקים לכם את השירות הכי טוב.

  1. אדיבות ושירות יוצאי דופן.
  2. כלים מתקדמים שמאפשרים לנו לבצע כל חיתוך של רצפת בטון.
  3. צוות מיומן עם הכשרות מקצועיות מגוונות שיכול לבצע עבודות שחברות אחרות אינן מסוגלות.
  4. מבצעים את כל חיתוכי רצפות הבטון ומעניקים שירות לפרטיים, קבלנים וחברות בנייה.
  5. בטיחות ללא פשרות.
  6. המחירים הכי זולים.

אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו כבר עכשיו על מנת לקבל הצעת מחיר מפתיעה ויעוץ מקצועי בלי התחייבות.

דילוג לתוכן