קידוח וניסור בטון ברעננה

מי אמר שהכי טוב צריך להיות יקר? קידוח או ניסור בטון ברעננה במקצועיות בלתי מתפשרת ושירות מעולה והכל במחירים הזולים.

קודחים ומנסרים את כל סוגי הבטון ומבצעים עבודות קטנות או גדולות.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד ויעוץ חינמי ובלי התחייבות!

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

ניסור וקידוח בטון ברעננה – מה צריך לדעת?

עבודות קידוח וניסור בטון ברעננה נחשבות למגוונות במיוחד והפכו עם השנים לאחד השירותים המבוקשים בענף הבנייה לאור העובדה שהשימוש בבטון הופך להיות נרחב יותר בעקבות עדכון תקני הבנייה בישראל שנעשו בעשורים האחרונים.

לאור השינויים הללו, קשה למצוא היום עבודת שיפוץ או בנייה שלו מצריכה קידוח או ניסור בטון בצורה כזאת או אחרת. זה יכול להיות משהו פשוט כמו קידוח בטון להתקנת מזגן ויכול להיות מורכב יותר ולנוע בין ניסור או קידוח גג בטון ועד לניסור של קירות או קורות שלמות.

שירותי ניסור וקידוח מורכבים ממגוון תחומים ושירותים אך זה לא צריך להטריד אתכם מפני שאנו מבצעים את כל סוגי העבודות – קטנות או גדולות וברשותנו מיטב הכלים ואנשי המקצוע לספק לכם מענה מושלם בכל סוג של ניסור וקידוח – החל ממשימות פשוטות ועד למורכבות במיוחד.

צוות עובדים מנוסה בפריסה ארצית רחבה ובכלל זה גם ברעננה, ישמח לעמוד לרשותכם לספק את השירות המקצועי והטוב שניתן והכל במחיר הזול האפשרי.

כפי שנסביר מיד, שירותי קידוח וניסור בטון ברעננה שונים האחד מן השני במספר מובנים אך בחברתנו ניתן להזמין את כל השירותים ולא משנה אם יש לכם עבודת ניסור גדולה או רק קידוח בטון נקודתי, אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע את העבודה במחירים המשתלמים! נסו אותנו והיווכחו בעצמכם.

ניסור בטון ברעננה

צריכים לחתוך פתח בקיר בטון לצורך התקנת חלון, להרחיב פתח קיים, להסיר קיר בטון או שאולי אתם בכלל צריכים לפתוח פתח בתקרה על מנת לחבר שתי קומות? אתם זקוקים לשירותי ניסור בטון.

אנו מבצעים מגוון רחב של ניסורי בטון ברעננה באמצעות מסורים מתקדמים וצוות מיומן שיחד מבטיחים לכם 100% שביעות רצון.

ניסור בטון ברעננה מבוצע בעזרת מגוון מסורים שמותאמים לדרישות בשטח כשהמשותף לכולם הוא השימוש בדיסק משונן מצופה בשבבי יהלום שמסתובב במהירות גבוהה ומסוגל לחדור את כל סוגי הבטון.

בין המסורים השונים ניתן למצוא כאלה שמשמשים לחיתוך רצפת בטון (בצורת עגלה ממונעת), ניידים לשימוש גמיש ועד מסורי בטון שמקובעים אל הקיר או התקרה ונשלטים מרחוק לבטיחות ודיוק מרביים.

מגוון המסורים מאפשר לנו לבצע כל עבודת ניסור בטון ולא משנה מה המיקום, הגישה, סוג ועובי הבטון.

מסורי יהלום לניסור בטון
מסורי יהלום לניסור בטון

ניסור בטון ביהלום ברעננה

אם נתקלתם בביטוי ניסור בטון ביהלום ברעננה, כדאי שתדעו שמדובר למעשה באותו השירות.

הביטוי ניסור יהלום ניתן לעבודות הללו הודות לעובדה שכל המסורים מצופים באבקת היהלום עליה הסברנו והיא זאת שמאפשרת את ההתמודדות עם חומרים חזקים כמו בטון וברזל.

קידוח בטון ברעננה

קידוח בטון מאוד דומה לניסור אם כי הכלים שמשמשים שונים וכמובן שגם הצורך והתוצאה.

בעוד שבניסור בטון אנו חותכים בקווים ישרים (או קרוב לזה) בקידוח בטון ברעננה, אנו קודחים חורים בקוטר משתנה שנקבע על פי קוטר המקדח.

הקידוח נעשה בעזרת כוס משוננת שמצופה בשבבי יהלום (זאת הסיבה שסביר להניח שנתקלתם בביטוי קידוח בטון ביהלום), אשר מחוברת אל מקדח חשמלי גדול שבדרך כלל מקובע אל הקיר ושמסוגל לחדור לכל סוג ועובי של בטון וליצור פתחים עגולים סימטריים בקטרים משתנים בהתאם לצורך.

קידוח בטון ברעננה משמש במקרים שונים כגון קידוח למזגן, להעברת צינורות ביוב, קידוח יהלום לקמין, תשתיות חשמל ועוד.

זקוקים לשירותי ניסור וקידוח בטון ברעננה ולא יודעים מהיכן להתחיל? צריכים להתייעץ עם מומחה? התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשמח לייעץ ולספק לכם הצעת מחיר מפתיעה בלי התחייבות מצדכם.

דילוג לתוכן