ניסור חומה מבטון או ניסור גדר בטון

ניסור חומות בטון או גדרות בטון במחירים ללא תחרות. לא משנה איזה גדר או חומה יש לכם ובאיזה עובי, לנו יש את הפתרונות היעילים והבטוחים על מנת לנסר אותם באופן מדויק ובטוח.

פינוי הבטון המנוסר בסיום העבודה ומחויבות לשביעות רצון מלאה. התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשמח לעמוד לשירותכם. ייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות!

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

ניסור גדרות וחומות בטון – מה צריך לדעת

יש לכם חומה או גדר שצריך לנסר? הגעתם אל המקום הנכון. אנו מתמחים בניסור של חומות וגדרות באמצעים מתקדמים שמאפשרים לכם לקבל את התוצאה הבטוחה והמדויקת במחיר הזול.

בניגוד לשנים קודמות שבהן היה נהוג לבנות חומות וגדרות באמצעות לבנים, היום הולכים על משהו הרבה יותר חזק בדמות יציקות בטון של חומות וגדרות.

זהו פתרון הרבה יותר עמיד לתנאים חיצוניים אחת כמה וכמה כשישנם הפרשי גבהים ועל החומה או הגדר להחזיק כמות נכבדת של אדמה מאחוריה.

יחד עם זאת, לעתים קרובות עולה הצורך לשבור את הגדר/חומה או חלקים ממנה ובעוד שבעבר נהוג היה לעשות שימוש באמצעים פשוטים למדי, היום הסיפור כבר שונה ולא ניתן לשבור את החומה עם פטיש גדול ככל שיהיה.

כאן בדיוק נכנסים לתמונה שירותי ניסור בטון ביהלום אשר הודות לכלים חזקים, מאפשרים לנו לחתוך ביעילות את כל סוגי הבטון ולא משנה אם הם מחוזקים בברזלים או עבים במיוחד, לנו יש את הכלים שיבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר במקרים של ניסור החומה לגמרי או כאשר רק רוצים להנמיך את הגדר כדי להתקין גדר אלומיניום מעוצבת, כאשר מעוניינים בניסור החומה על מנת להתקין שער או כשרוצים לשפר את זרימת האוויר.

קידוח וניסור בטון ביהלום
כל עבודות הקידוח וניסור בטון ביהלום – התקשרו להצעת מחיר מנצחת!

איך מנסרים חומות וגדרות בטון?

הניסור של חומות וגדרות מתבצע באמצעות מסורי בטון מסוגים שונים שאותם אנו מתאימים לאופי העבודה.

המשותף לכל הכלים הללו הוא מסור עגול ומשונן בגודל משתנה (בהתאם לעובי החומה או הגדר) שמסתובב במהירות גבוהה וחותך את הבטון באופן מעורר השתאות.

כל המסורים מצופים בשבבי יהלום ועל כן השירות נקרא גם ניסור גדר או חומה ביהלום.

המסורים נחלקים לשתי קבוצות עיקריות – האחת של המסורים הניידים והשנייה של המסורים המקובעים שמתחברים אל הבטון ומאפשרים להגיע לתוצאות מאוד מדויקות.

התאמת הכלים נעשית על ידינו לאחר שהבנו את הצורך שלכם ואת סביבת העבודה.

מחיר ניסור חומות וגדרות

נקדים ונדגיש שהמחירים שלנו הם הזולים במדינה הודות לשיטות עבודה מתקדמות וציוד חדיש שמאפשר לנו להגיע לתוצאות מקסימליות במינימום זמן.

תוכלו לצפות במחירון עבודות ניסור וקידוח בטון שבאתר כדי לקבל מושג על המחירים המקובלים אך בכל אופן אנו ממליצים בחום ליצור עמנו קשר על מנת שנוכל להעריך באופן סופי את העלויות.

באופן כללי, העלויות של עבודות ניסור וקידוח של גדרות וחומות נקבע על פי עובי הבטון, כמות הבטון שצריך לנסר, נגישות, שימוש באמצעים מיוחדים לצורך השלמת העבודה ופינוי הבטון המנוסר אל אתרי פסולת מורשים.

מדוע לבחור דווקא בנו?

אנו עושים מאמצים גדולים על מנת להיות הטובים והאטרקטיביים ביותר בענף ניסור וקידוח הבטון בישראל.

כדי להשיג את המטרה, אנו משקיעים רבות בכלי העבודה המתקדמים בענף, שוקדים על הסמכת צוותים מקצועיים שעובדים על פי הסטנדרטים המחמירים שלנו ומעל כל זה, אנו מורידים את המחירים ככל שניתן על מנת שנוכל להיות לא רק הכי טובים אלא גם הכי זולים.

רוצים לשמוע פרטים נוספים? התקשרו אלינו או שלחו הודעה ואנו נשמח לייעץ ולהציע לכם את שירותינו במחירים הזולים.

דילוג לתוכן