ניסור וקידוח בטון ברמלה

קידוח בטון או ניסור בטון ברמלה והסביבה במקצועיות חסרת פשרות, מחירים זולים ו-100% שביעות רצון.

בחברה לקידוח וניסור בטון מבצעים את כל סוגי העבודות באופן קפדני – החל מקידוחים קטנים דרך ניסור בטון בממד ועד לעבודות מורכבות בשיתוף חברות קבלניות.

התקשרו אלינו עוד היום או שלחו הודעה ונשמח לייעץ ולספק לכם הצעת מחיר משתלמת בלי התחייבות מצדכם.

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

אתם לא צריכים להתפשר על איכות העבודה ובטח שלא לשלם מחירים מופקעים! אנו מציעים לכם את כל שירותי הקידוח וניסור בטון ברמלה והסביבה בזמינות גבוהה, מקצועיות בלתי מתפשרת וכל זה במחירים המשתלמים.

מה צריך לדעת על קידוח וניסור בטון ברמלה?

שירותי ניסור וקידוח בטון ברמלה הופכים לנפוצים ומבוקשים מיום ליום. התרחבות העיר והשימוש בבטון כחומר יסוד כמעט בכל מבנה, מביאים לכך שהצורך בניסור או קידוח שלו עולה כמעט בכל שיפוץ או בנייה.

יחד עם זאת ולמרות שמדובר בשירות נפוץ למדי, צרכנים רבים עדיין אינם מודעים למספר עקרונות. אנו סבורים שהבנת התחום ולו רק ברמה הבסיסית, עשוי לעשות לכם הרבה מאוד סדר ותעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ולהוזיל את המחיר של קידוח או ניסור הבטון.

לפני שנסביר לכם על השירותים, חשוב לזכור שלא כל החברות עשויות להתאים לצורך שלכם מאחר שישנן חברות קידוח בטון ברמלה שעוסקות בעיקר בעבודות קטנות כמו קידוח למזגנים וישנן חברות ניסור בטון ברמלה שמבצעות בעיקר פרויקטים גדולים.

למען הסר ספק, חברתנו מבצעת את כל סוגי עבודות הקידוח וניסור בטון ברמלה והסביבה ולא משנה אם מדובר בעבודה קטנה או פרויקט גדול – לנו יש את האמצעים והיכולות לעמוד בו ולעשות את זה תוך התחייבות לשביעות רצון מלאה.

ניסור בטון ברמלה

ניסור בטון ברמלה מתבצע במגוון מקרים. זה יכול להיות לצורך פתיחת חלון, התקנת דלת, על מנת לנסר קיר שלם בזמן או להסיר גג בזמן שיפוץ והרחבה.

מגוון המקרים מאוד רחב ולכן אנו עובדים עם מסורי בטון מסוגים ומידות שונות שמאפשרים לנו להתמודד עם כל עבודה באופן יעיל, מקצועי ובטוח.

יחד עם זאת, המשותף לכל המסורים הוא השימוש בדיסק יהלום (זאת הסיבה שבטח שמעתם על ניסור יהלום ברמלה – מדובר באותו השירות והמקור לשם הם שבבי היהלום שמצפים את הדיסק) בגודל משתנה שנקבע בהתאם לסוג ועובי הבטון.

הדיסק מסתובב במהירות גבוהה ומסוגל לחדור את הבטון הקשוח ביותר והכל במהירות ובאופן מדויק להפליא.

קידוח וניסור בטון ביהלום
כל עבודות הקידוח וניסור בטון ביהלום – התקשרו להצעת מחיר מנצחת!

קידוח בטון ברמלה

בשונה מניסור בטון, בקידוח הפעולה שונה לחלוטין ומבוצעת באמצעות מקדחים.

מקדחי הבטון שמשמשים אותנו שונים מהמקדחים הביתיים המוכרים. הם הרבה יותר גדולים וחזקים והקידוח שהם יוצרים הוא של תעלה בקוטר משתנה של החל מ-2 צול ועד ל-20 צול.

בדומה למסורים, גם המקדחים מורכבים ממנוע חשמלי שמניע כוס קידוח משוננת שמצופה בשבבי יהלום אשר מאפשרים למפעיל לחדור את הבטון העבה והחזק ביותר – לרבות קידוח של בטון מזוין.

אם שמעתם את הביטוי קידוח יהלום ברמלה כדאי שתדעו שמדובר באותו השירות והסיבה למילה יהלום היא הציפוי של המקדחים.

קידוח בטון ברמלה משמש לצרכים שונים כמו התקנות של מזגנים, קידוח חדרי בטון להתקנת צנרת ביוב ועוד.

כמה עולה לנסר או לקדוח בטון ברמלה?

המחיר של שירותי ניסור וקידוח בטון ברמלה מורכב ממספר נקודות כגון:

  1. עובי הבטון שצריך לחתוך או לקדוח.
  2. היקף העבודה.
  3. גישה אל המקום.
  4. האם יש צורך בהנפקת אישורים.
  5. סוג העבודה – האם צריך לנסר קיר או תקרה, קוטר הקידוח וכיוצא בזה.

אנו ממליצים לצפות במחירון ניסור וקידוח בטון שבאתר ובכל אופן מזמינים אתכם לפנות אלינו על מנת שנוכל להעריך את המחיר באופן יותר מדויק ולייעץ לכם ללא תשלום או התחייבות מצדכם.

דילוג לתוכן