ניסור וקידוח בטון בירושלים

ניסור או קידוח בטון בירושלים עם צוות מומחים וכלים מתקדמים שמבטיחים לכם תוצאות מושלמות והכל במחירים זולים ומפתיעים.

אפשרות למגוון עבודות החל מקידוחים בכל קוטר ועד לניסור בטון ביהלום. שירות לפרטיים ולגופים קבלניים בזמינות גבוהה עם התחייבות ל-100% שביעות רצון!

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

מהם שירותי קידוח וניסור בטון בירושלים?

בעולם שבו מרבית המבנים עשויים מאחוז גבוה מאוד של בטון, מתעורר לא אחת הצורך לשבור או לקדוח קיר, תקרה ואפילו רצפה.

מאחר שבטון הוא חומר חזק במיוחד שבשילוב ברזל ופלדה, הופך לחזק עוד יותר (בטון מזוין), המשימה הפשוטה לכאורה הולכת ומסתבכת ועל מנת לקדוח פתח או לחתוך את הבטון, מתעורר הצורך בכלים וידע מקצועיים.

זה בדיוק המקום שבו נכנסים לתמונה שירותי קידוח וניסור בטון בירושלים והסביבה אשר מספקים לכם את האפשרות להתמודד באופן יעיל עם מקרים שבהם עולה הצורך לקדוח או לחתוך בטון מכל סוג.

כיצד אנו קודחים או מנסרים בטון בירושלים?

כאמור, מדובר בשני שירותים שונים שניתנים על ידינו ובעוד שבקידוח בטון ביהלום מדובר בפתיחה של תעלה (חור עגול בקוטר משתנה), בניסור בטון אנו כבר מדברים על חיתוך של קירות, תקרה ואפילו רצפת בטון – החל מפתח ועד לקירות שלמים שמנסרים ומוציאים ממקומם.

קידוח וניסור בטון ביהלום
כל עבודות הקידוח וניסור בטון ביהלום – התקשרו להצעת מחיר מנצחת!

ניסור בטון בירושלים

ניסור בטון ביהלום מתבצע באמצעות מגוון כלי עבודה שאותם אנו מתאימים בהתאם למשימה שעומדת לפנינו ומתוך הרצון לספק לכם את התוצר הטוב ביותר – ניסור ישר ובטוח – בלי סדקים ובלי שברים.

בין הכלים שמשמשים אותנו ניתן למנות מסורים ניידים, עגלות קידוח ואפילו מתקנים שמקובעים על הקיר שנועד לניסור ואשר חותכים כל עובי של בטון בשליטה מרחוק ובדיוק מקסימלי.

למרות המגוון הרחב של הכלים, המשותף לכולם הוא המסור אשר מסתובב במהירות מאוד גבוהה ושמנסר את הבטון. המסור הינו עגול ומגיע במגוון מידות – בהתאם לעובי הבטון שאנו רוצים לנסר.

ניסור יהלום בירושלים

רבים תוהים מהו ניסור יהלום ואיך הוא קשור לניסור הבטון שעליו פרטנו עד כה.

התשובה לכך מאוד פשוטה – מדובר באותם השירותים בדיוק והסיבה לשמות השונים היא העובדה שעל מנת לנסר בטון, יש צורך במסורים מאוד חזקים שיכולים להתמודד עם בטון עבה וחזק. איך משיגים את המטרה? מצפים את המסורים בחומר חזק יותר וליתר דיוק – באבקת יהלום.

מתי צריך לנסר בטון בירושלים?

מגוון המקרים שבהם עולה הצורך לנסר בטון בעיר הבירה מאוד רחבים ונעים בין חיתוך של בטון לצורך התקנת דלת ועד לשיפוץ של בית קיים ורצון לחתוך קיר שלם.

בנוסף לכל אלה, ישנם מקרים רבים שבהם צריך לחתוך בטון באתרי בנייה שונים ולטובת המקרים הללו, אנו לעתים קרובות מקצים צוות עבודה צמוד.

קידוח בטון בירושלים

כאמור, ניסור וקידוח בטון בירושלים הם שני שירותים שונים שניתנים על ידינו ובעוד שבניסור אנו חותכים את הבטון, בקידוח בטון מדובר למעשה בפתיחת תעלה.

שימו לב שאין מדובר בחור רגיל כמו שקודחים בדירה אלה בתעלה עגולה בקוטר 2 צול 4 צול ועד 20 צול באתרי בנייה ובפרויקטים מיוחדים.

קידוח בטון בירושלים מתבצע באמצעות מגוון כלי עבודה – החל ממקדחים ניידים ועד למקדחים גדולים שמקובעים אל הקיר ושמסוגלים לקדוח לעומקים מאוד עמוקים בקוטר גדול.

קידוח יהלום בירושלים

מהו שירות קידוח יהלום בירושלים? אותו השירות בדיוק! אז מדוע השמות השונים? מהסיבה הפשוטה שכל קידוח בטון נעשה באמצעות כוס משוננת שמסתובבת במהירות גבוהה וכדי לקדוח בחומר חזק כמו בטון, יש צורך בחומר חזק עוד יותר.

לכן, כל הכוסות שקודחות בבטון מצופות באבקת יהלום שמאפשרת למקדח לחדור לבטון כאילו היה חומר רך ומכאן השם קידוח יהלום.

מחיר ניסור או קידוח בטון בירושלים

המחיר של שירותי ניסור או קידוח בטון בעיר ירושלים נקבעים על פי מספר מדדים ועל כן השונות עשויה להיות גבוהה ולנוע בין כמה מאות שקלים ועד לכמה אלפים.

עומק הבטון – ככל שמדובר בבטון עמוק יותר, כך העבודה הופכת למורכבת יותר ומצריכה שימוש במקדחים ומסורים גדולים וחזקים יותר. לצורך ההדגמה – לא ניתן להשוות קידוח של בטון בעובי של 20 ס"מ לקידוח של בטון בעובי כפול…

סוג הבטון – ישנם הרבה סוגי בטון וככל שמדובר בבטון חזק יותר, העלויות עשויות (אך לא חייבות) להשתנות.

העבודה שצריך לבצע – קידוח חור למזגן אינו דומה לחיתוך מרחב מוגן (ממד) לצורך התקנת דלת ומעבר לכך, יש לתת את הדעת למיקום, גישה וכיוצא בזה.

תוכלו ללמוד יותר על כך במחירון ניסור וקידוח בטון שבאתר אך מומלץ ליצור עמנו קשר כדי שנוכל להעריך את המחיר באופן מדויק ובכל אופן נספר לכם שאנו עושים מאמצים להיות המשתלמים ביותר עבורכם והמחירים שלנו הם מהזולים שתוכלו למצוא בירושלים.

דילוג לתוכן