ניסור וקידוח בטון במרכז

מהיום גם אתם יכולים להזמין שירותי ניסור או קידוח בטון במרכז הארץ במחירים זולים ובאיכות הטובה ביותר.

מבצעים את כל סוגי העבודות – גדולות וקטנות עם צוות עובדים מיומן והכלים המתקדמים בענף.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשמח לעמוד לשירותכם ולספק הצעת מחיר משתלמת במיוחד!

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

ניסור וקידוח בטון במרכז – דברים שצריך לדעת

ניסור וקידוח בטון במרכז הארץ הוא משפט קצר לתיאור של מגוון שירותים שונים שבבסיסם עומד הרצון לנסר או לקדוח בטון לצרכים שונים – החל מקידוח תעלה להעברת תשתיות (לדוגמה – בהתקנת מזגן) ועד לחיתוך וניסור בטון באופן מדויק על מנת להתקין דלת או חלון בקיר בטון חזק.

המשותף לכל השירותים הללו היא העובדה שעל מנת לבצע אותם,יש צורך בידע וכלים מתאימים וככל שהדרישות גבוהות יותר – כך הצורך באנשי מקצוע מיומנים בניסור וקידוח בטון הולך ועולה.

אנו מציעים לכם חבילת שירותים שכוללת ניסור או קידוח בטון במרכז באופן יעיל ומדויק עם שירות מעולה והתחייבות ל-100% שביעות רצון. והמחירים? הזולים ביותר באזור המרכז.

ניסור בטון במרכז

ניסור בטון במרכז הארץ יכול להתבצע במגוון אופנים וכלים כאשר המטרה הסופית היא קבלת חיתוכים מושלמים – בלי סדקים ובלי שברים. אנו ממליצים לקרוא את המדריך המקיף לניסור בטון ובכל אופן בחרנו לרכז את הנקודות העיקריות שרלוונטיות לניסור בטון במרכז.

ניסור יהלום – כך מנסרים בטון

לא צריך להיות גאון כדי לדעת שבטון הוא אחד החומרים החזקים ולא בכדי נעשה בו שימוש רחב כל כך בבנייה.

תוסיפו לכך את העובדה שלעתים קרובות הבטון מחוזק בברזלים ופלדה ותקבלו נוסחה מאוד קשה לפיצוח – או לניסור במקרה שלנו. מה עושים? נעזרים בכלים וחומרים חזקים עוד יותר מהבטון ואין דבר טוב יותר מהיהלום.

העניין הוא שיהלומים יקרים ולכן אנו עושים שימוש באבקת יהלום שמשמשת לציפוי של המסורים. תוסיפו לכך את העובדה שמדובר בכלים בעלי עצמה סיבובית מאוד גבוהה ותקבלו יכולת חיתוך וניסור שיכולה להתמודד עם כל סוג בטון.

כדי להשלים את התמהיל המנצח, הכלים לחיתוך וניסור בטון פועלים בטכניקות שונות ולצד כלים ניידים לעבודות שטח נקודתיות, אנו עושים שימוש גם במסורים הידראולים שמתחברים לאזור שמיועד לחיתוך ומנסרים את הבטון בשליטה מרחוק – באופן בטוח ומדויק.

עבודות קידוח או ניסור בטון
עבודות קידוח או ניסור בטון במחירים מיוחדים. התקשרו עכשיו!

מה צריך לדעת לפני שמנסרים

לפני שמנסרים בטון צריך לבצע הערכת מצב שבה אנו אוספים מידע חיוני שיעזור לנו להתאים את השירות הטוב ביותר ובכלל זה:

  1. מהו עובי הבטון שצריך לנסר.
  2. איזה סוג והאם מדובר בבטון מזוין (עם ברזלים).
  3. איתור תשתיות חשמל, מים וגז שמצויות בתוך הבטון שמיועד לניסור.
  4. בדיקה של אזור העבודה לרבות גישה ואפשרות הפעלת הכלים המתאימים.

קידוח בטון במרכז

קידוח בטון במרכז שונה מניסור והוא בא לשמש אותנו במקרים שבהם צריך לקדוח תעלה או מעבר בקוטר משתנה. שימו לב שאין מדובר בחור רגיל אלה בקידוח כוס שמיועד להעברת תשתיות, צינורות ולעתים אפילו למעבר של אנשים.

מתי צריך קידוח בטון במרכז

אתם אולי מכירים את השירות כאשר הייתם צריכים לקדוח פתח לחיבור המזגן אך בפועל שירותי קידוח בטון הרבה יותר נפוצים ממה שנדמה וקהל הצרכנים מגוון במיוחד וכולל בעלי דירות או וועדי בתים שצריכים שירות קידוח נקודתי בקוטר קטן (בדרך כלל  צול עד 4 צול) לצד קבלנים, שיפוצניקים ואפילו חברות בניה ומשרדי אדריכלים שזקוקים לקידוחי בטון מורכבים בקטרים מגוונים של עד 20 צול!

קידוח יהלום – כך קודחים בטון במרכז

אחד המושגים שנקשרים עם קידוח בטון במרכז הארץ הוא קידוח היהלום. בפועל מדובר בשני שירותים זהים עם שמות שונים.

הסיבה לכך היא שכפי שהסברנו תחילה, כדי לקדוח חומר חזק כל כך כמו בטון, אנו חייבים לעשות שימוש בחומר חזק עוד יותר ואבקת היהלום שנמצאת בראש המקדח היא הפתרון הטוב ביותר לכך.

כמובן שכדי לקדוח בטון באופן מוצלח צריך לעשות שימוש בעזרים מיוחדים כגון מקדחים חזקים, קיבוע לקיר ועוד מגוון טכניקות שמאפשרות לנו להשיג את המטרה לשביעות רצונכם.

חיתוך וניסור בטון בכל עובי ומכל סוג
חיתוך וניסור בטון בכל עובי ומכל סוג

מחיר ניסור וקידוח בטון במרכז הארץ

המחיר של ניסור או קידוח בטון במרכז הארץ נע בסקלה רחבה של החל ממאות שקלים ועד אלפים – תלוי בסוג וכמות העבודה.

לנוחיותכם, תוכלו לעיין במחירון האתר על מנת לקבל מושג בסיסי אם כי אנו ממליצים לפנות אלינו כדי שנוכל להבין בדיוק במה מדובר ולספק הצעת מחיר מדויקת.

באופן כללי, הצעות המחיר נקבעות על פי הגורמים הבאים:

  • עובי הבטון שצריך לנסר או לקדוח
  • כמות הקידוחים או המטרים שצריך לנסר.
  • האם מדובר בעבודות מיוחדות כגון קידוח בטון בתקרה.
  • אנו מפנים את הפסולת בתוספת מחיר.
  • למרות המחירים הזולים – הנחות נוספות לחברות וקבלנים.

אנו מתחייבים לעשות את כל המאמצים על מנת להיות הזולים ביותר ומזמינים אתכם לפנות אלינו לייעוץ חינמי ולקבלת הצעת מחיר הכי משתלמת שניתן.

דילוג לתוכן