קידוח בטון 4 צול

קידוח בטון 4 צול במחיר זול באמצעות מקדחי יהלום חדשניים וצוות מיומן המבטיחים לכם יחד את השירות הכי מקצועי. אפשרות קידוח 4 בכל סוגי הבטון לרבות בטון מזוין בכל עובי – החל מעובי נמוך מאוד ועד ליותר ממטר. מבצעים קידוח בטון 4 צול בקירות, קידוח הפוך וכל פתרון שתזדקקו לו.

זמינות גבוהה – התקשרו או שלחו אלינו הודעה לייעוץ חינמי ולהצעת מחיר משתלמת במיוחד.

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

מהו קידוח בטון 4 צול וכיצד מתבצע?

קידוח בטון מתבצע במגוון של קטרים – החל מ-2 צול ועד ליותר מ-20 צול אך קידוח בטון 4 צול הוא אחד השירותים המבוקשים בישראל.

זהו קידוח בקוטר בינוני שנעשה באמצעות כוס קידוח המחוברת אל מכשיר קידוח מיוחד המותאם לאופי העבודה כך שמצד אחד הוא יכול להיות נייד אך ברשותנו גם מקדחים שמקובעים לקיר (כפי שניתן לראות בתמונה) לביצוע קידוחים מדויקים ומורכבים יותר בבטון עבה וחזק במיוחד.

קידוח בטון 4 צול יוצר למעשה תעלה עגולה בבטון ברוחב של 10 סנטימטרים ומתבצע על ידי סיבוב של המקדח במהירות ועצמה גבוהים במיוחד.

קידוח 4 יכול להתבצע בקיר בטון, תקרת בטון (קידוח הפוך) ורצפת בטון לרבות בטון מזוין ועבה במיוחד.

קידוח יהלום 4 צול

קידוח יהלום 4 צול הוא למעשה אותו קידוח בטון עליו הרחבנו עד כה. מקור הכינוי קידוח יהלום 4 צול נעוץ בעובדה שכדי לקדוח בטון ביעילות, אנו עושים שימוש באבקת יהלום שמצפה את מקדח 4 צול עליו הרחבנו.

השימוש באבקת יהלום נובע מכך שבטון הוא חומר חזק ואם מוסיפים לו ברזלים ופלדה, מדובר באחד החומרים הקשים לקידוח.

מכאן נובע הצורך לעשות שימוש באבקת יהלום שהיא אחד החומרים הבודדים שחזקים יותר מהבטון ויכולה לקדוח בו באופן מדויק – בלי סדקים או שברים.

בחברה לניסור וקידוח בטון עושים שימוש במכשור וטכנולוגיות מתקדמות שמבטיחות לכם קידוח יהלום 4 צול איכותי ומהיר במחיר זול.

ניסור וקידוח בטון ביהלום

מתי צריך קידוח 4?

קידוח בטון 4 צול הוא מהשירותים המבוקשים ואולי המבוקש ביותר בקידוח בטון. קוטר של 4 צול השווה לרוחב תעלה של 10 סנטימטרים מהווה מעין סטנדרט עבודה לקידוח של תעלות המשמשות להעברת קווי מתח, תקשורת ואפילו צינורות מים או ביוב – הכל בהתאם לצורך של מבקש השירות.

ציוד הקידוח המתקדם יחד עם צוות מיומן, מאפשרים לנו לבצע קידוח 4 צול בכל בטון ולא משנה אם זה קידוח של קיר בטון, קידוח הפוך (של תקרה) או קידוח רצפת בטון.

מחיר קידוח 4 צול

מחיר קידוח 4 צול מורכב ממספר גורמים שקובעים את משך העבודה והציוד שצריך לעשות בו שימוש.

ניתן לצפות במחירון האתר על מנת לקבל מושג על מחיר קידוח בטון 4 צול אך אנו ממליצים לכם ליצור עמנו קשר כדי שנוכל להעריך באופן מדויק את המחיר הסופי.

בכל אופן נספר לכם שאנו מתחייבים לספק לכם את המחירים המשתלמים בישראל ולפי דעתנו בהחלט אפשר לבצע קידוח בטון 4 צול במחיר זול יותר ממה שאתם חושבים.

קידוח בטון בכל קוטר
כל סוגי עבודות קידוח הבטון עם צוות מקצועי ובמחירים אטרקטיביים.

סיכונים בקידוח 4 צול

כמו כל קידוח בטון, גם קידוח 4 מלווה בסיכונים מסוגים שונים שצריך לקחת בחשבון עוד לפני שמבצעים את העבודה ואפילו לפני שבוחרים בחברה לניסור וקידוח בטון.

מדובר בקידוח בטון שנעשה באמצעות כלים חשמליים עם להבים ומקדחים שעשויים לגרום לנזק למפעיל ולסביבה ואם כל זה אינו מספיק, קידוח בטון 4 צול נעשה בשילוב עם מים שמוזרמים תוך כדי תהליך על מנת לקרר את המקדח ולמנוע נתזים.

חשוב לציין שבטון מכיל בדרך כלל תשתיות של חשמל, מים, תקשורת ואפילו גז ולכן צריך לתכנן את העבודה באופן קפדני.

בחברה לניסור וקידוח בטון אתם נהנים מצוות מקצועי ומיומן שקודח בטון מכל סוג וקוטר באופן קבוע עם הכלים החדשים בתחום.

אנו מקפידים על נהלי בטיחות מחמירים ומבצעים הערכת מצב מקדימה תוך ביקורת מתמשכת בזמן העבודה. מעבר לכך, בצוות שלנו עובדים בעלי רישיונות לקידוחים בגובה או בחללים סגורים.

אז מדוע להתפשר כשאפשר להזמין שירותי קידוח בטון הטובים והמקצועיים בישראל במחירים משתלמים במיוחד? התקשרו אלינו עוד היום או שלחו לנו הודעה ונשמח לעמוד לשירותכם לייעץ ולספק הצעת מחיר זולה ומפתיעה.

דילוג לתוכן