הרחבת או פתיחת חלון בקיר חיצוני / פנימי

צריכים להרחיב חלון קיים או לפתוח פתח בקיר על מנת לפתוח חלון חדש? בחברה לניסור וקידוח בטון פותחים חלונות בכל סוגי הקירות – לרבות קירות בטון עבים או בחדרי ממד והכל במחירים המשתלמים בישראל.

צוות מיומן, כלים מתקדמים ויחס אישי מבטיחים לכם את התמורה הטובה ביותר לכספכם ושביעות רצון מלאה.

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

הרחבת או פתיחת חלון היא אפשרות נהדרת לשדרג כל חלל. הוספת חלון (או החלפת חלון קיים), יכולה להפוך כל חדר חשוך למואר, מזמין והרבה יותר שימושי.

אין ספק שמדובר בפעולה מאוד חיונית אך לפני שמתחילים יש כמה דברים שחשוב להבין.

לפניכם כל מה שצריך לדעת על פתיחת חלון חדש או הרחבת חלון קיים בכל קיר – כולל פתיחת חלון בממד.

איך מבצעים פתיחת חלון או הרחבת חלון?

פתיחת או הרחבת חלון בקיר חיצוני הינן פעולות מורכבות שדורשות כלים מיוחדים וצוות מיומן שיודע להפעיל אותם באופן מקצועי.

מצד אחד אנו צריכים להתמודד עם קירות חזקים מסוגים שונים – החל מלבנים ועד לבטון בעובי משתנה ומצד שני עלינו לפתוח את הפתח כך שיהיה מדויק ושנוכל "להלביש" את החלון החדש באופן מהיר ונוח – בלי הוצאות כספיות מיותרות על בעל מקצוע נוסף שיצטרך ליישר את זווית החיתוך.

הפתרון הטוב ביותר לפתיחת חלון בקיר בטון או בלוקים הוא באמצעות ניסור בטון.

מדובר בשיטה חדשנית שמאפשרת לנו לחתוך כל סוג של קיר באופן מהיר, בטוח ומדויק כך שבדרך כלל בתוך כמה שעות מרגע התחלת העבודה, נוצר הפתח שמאפשר את התקנת החלון החדש באופן מושלם.

באמצעות ניסור בטון ביהלום ניתן לנסר קירות בלוקים או קירות בטון – מה שהופך את השיטה לטובה במיוחד בניסור ממד או מבני בטון ובלוקים לצורך שיפוץ ושדרוג.

הניסור מתבצע באמצעות מסורים מסוגים שונים שאותם אנו מתאימים על פי סוג, מיקום ועובי הקיר ושבאמצעות מסור יהלום משונן שמסתובב במהירות גבוהה, אפשר להגיע לתוצאות מדויקות במהירות מפתיעה.

ניסור וקידוח בטון ביהלום

כמה עולה להרחיב או לפתוח חלון בקיר חיצוני?

המחיר של פתיחת חלון בקיר חיצוני או הרחבת חלון קיים תלויה במספר גורמים והמחיר עשוי להשתנות בהתאם לעובי הקיר, מידות החלון, האם מדובר בקיר בטון או קיר בלוקים וכן בעובי הקיר שצריך לנסר.

אנו ממליצים לצפות במחירון שירותי ניסור וקידוח בטון שבאתר על מנת לקבל צפי והערכה ובכל אופן מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כדי שנוכל להבין בדיוק במה מדובר ולספק לכם הצעת מחיר אמינה וייעוץ חינמי בלי שום התחייבות מצדכם.

דברים שחשוב לדעת בפתיחת חלון

פתיחת או הרחבת חלון חייבים להתבצע עם כלי עבודה מתאימים וצוות מיומן בעבודות מסוג זה.

כמו כן חשוב לתת את הדעת לפינוי הפסולת באופן בטוח ולבדיקת אזור החלון טרם ניסור הקירות על מנת לאתר סיכונים כגון צינורות מים, תשתיות חשמל, קורות תומכות וכיוצא בזה.

מדוע לבחור בשירותינו?

אנו מבצעים את כל סוגי פתיחות או הרחבות החלונות האפשריים באמצעים מתקדמים וצוותי עבודה מיומנים בפריסה ארצית רחבה. לא משנה אם אתם צריכים לפתוח חלון בממד או להרחיב חלון בסלון, לנו יש את היכולת לבצע עבודות מסוג זה בכל סדר גודל במקצועיות, במהירות ובמחיר ללא תחרות.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשמח לעמוד לשירותכם.

חברתנו מספקת את כל השירותים הללו והרבה מעבר לכך. נשמח לעמוד לשירותכם

דילוג לתוכן