קידוח או ניסור גג בטון, חיתוך תקרת בטון ביהלום

הכי טוב במחיר הכי משתלם! קידוח או ניסור גג בטון וחיתוך תקרת בטון ביהלום (אפשרות גם לקידוח תקרות בטון) עם צוות מקצועי והכלים המתקדמים שמבטיחים לכם את התוצאות הכי טובות והכל – במחיר הכי זול! התקשרו אלינו או שלחו הודעה ובתוך דקות תקבלו הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. יעוץ חינם ובלי התחייבות.

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

מהם שירותי קידוח וניסור תקרות וגגות בטון?

מרבית התקרות והגגות במדינת ישראל עשויים בטון. מדובר בחומר חזק ואיכותי שמבטיח את חוזק המבנה ואת שלום הנמצאים בו.

יחד עם זאת, מפאת חוזקו ועמידותו, כאשר רוצים לנסר תקרה או גג בטון, עולה הצורך להיעזר באמצעים מיוחדים שהרי ברור לכולנו ששבירת תקרה עם פטיש לא ממש ראלית במרבית המקרים.

כאן בדיוק נכנסים שירותי ניסור גג בטון או חיתוך תקרות בטון ביהלום אשר מאפשרים התמודדות יעילה עם החומר החזק וחיתוך מדויק ובטוח שלו.

ניסור גגות או תקרות בטון מתבצע באמצעות מגוון כלים אשר מותאמים לחיתוך בטון ולצד מסורים קטנים וניידים שנועדו לניסור מקומי, קיימים מסורים גדולים שמסוגלים לנסר אפילו גג בטון מזוין (מחוזק בברזל ופלדה) ועבה במיוחד.

המשותף לכל המסורים שמשמשים לניסור של תקרה או גג, הוא מסור הדיסק המשונן המחובר אל מנוע חשמלי חזק ושיחד יכולים לחתוך תקרות בטון בדיוק ומהירות מפתיעים.

את התמונה משלימים מים שזורמים על מנת לקרר את הלהב המסתובב וכדי להפחית את כמות האבק והלכלוך ומעל כל אלה – מפעיל מיומן שבקיא בנהלי הבטיחות והעבודה.

עבודות קידוח או ניסור בטון
עבודות קידוח או ניסור בטון במחירים מיוחדים. התקשרו עכשיו!

מתי צריך לנסר תקרת בטון

ניסור תקרת בטון הינו שירות נפוץ למדי כשרוצים לחבר בין שתי קומות, כאשר רוצים ליצור חלל אחסון גדול בלי תקרה שמפרידה בין הקומות (במחסנים לוגיסטיים), כשרוצים לפתוח חדר מדרגות ועוד.
שירותי ניסור תקרת בטון מסופקים במגוון מקרים – הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי וככל שתקני הבנייה עולים, כך עולה גם השימוש בבטון ואיתו השירות לניסור וחיתוך בעת הצורך.
בנוסף לעתים קרובות כאשר רוצים להרוס מבנה או חלק ממנו, יש לטפל קודם לכן בגג בטון מפני שהוא מהווה את אחת מנקודות החוזק והעיגון של המבנה כולו.

מהו ניסור תקרת בטון ביהלום?

ניסור תקרת בטון ביהלום היא למעשה אותו השירות שעליו פרטנו עד כה ושנקרא בשמות שונים כמו חיתוך תקרת בטון, ניסור גגות וכיוצא בזה.

הסיבה לשמות השונים היא העובדה שהמסורים המשוננים עליהם פרטנו בפסקה הקודמת, עשויים ממתכת מורכבת אשר מצופה באבקת יהלום.

הסיבה לכך היא שכדי לנסר תקרת בטון צריך להשתמש בחומר חזק יותר ואין כמו אבקת יהלום כדי להשיג את המטרה – לנסר גג או תקרת בטון באופן מדויק, בטוח ומהיר.

חיתוך וניסור בטון בכל עובי ומכל סוג
חיתוך וניסור בטון בכל עובי ומכל סוג

מהו קידוח גג או תקרת בטון ומה ההבדל?

אחת הטעויות הנפוצות בקרב צרכנים רבים היא ההתייחסות אל ניסור וקידוח תקרות וגגות בטון כאל אותו השירות.

בפועל מדובר בשירות שונה לחלוטין בכל ההיבטים. האם זאת טעות משמעותית? לא ממש מפני שבדרך כלל הם ניתנים על ידי אותן חברות שמבצעות שירות משולב של ניסור וקידוח בטון.

יחד עם זאת, כדאי להבין שבעוד ניסור גג בטון מתייחס לחיתוך חלקים נרחבים ממנו, קידוח של תקרת בטון מתייחס לפתיחת פתח בקוטר של החל מ-2 צול לצורך העברת תשתיות כגון צינורות, כבלים וכיוצא בזה. קידוח נפוץ במיוחד הוא קידוח 4 צול עליו תוכלו לקרוא כאן.

ההבדל הזה מצריך התייחסות שונה לחלוטין מבחינת ההיערכות, פינוי הפסולת אישורים וכדומה.

קידוח של תקרה או גג בטון נעשה באמצעות מקדחים מיוחדים עליהם מורכבת כוס משוננת המצופה באבקת יהלום בדומה למסורים עליהם הרחבנו קודם לכן.

כמה עולים שירותי קידוח, ניסור וחיתוך גג או תקרת בטון

מן הסתם המחיר של ניסור תקרה או גג בטון מאוד דינמי ונע בין כמה מאות שקלים לאלפים – והכל בהתאם לעובי התקרה, סוג הבטון, גישה אל הגג וכיוצא בזה.

תוכלו להתרשם ממחיר ניסור וקידוח גג בטון במחירון האתר אם כי אנו ממליצים בחום להתקשר אלינו או לשלוח הודעה כדי שנוכל לספק לכם את הצעת מחיר מדויקת ואמינה.

בכל אופן אנו מתחייבים לבצע את העבודה במחיר הכי משתלם תוך שמירה על איכות וכללי בטיחות חסרי פשרות.

מדוע לבחור בנו לניסור של תקרת בטון או גג בטון?

חברתנו מתמחה בניסור וחיתוך תקרות וגגות בטון ומעמידה לשירותכם צוות עובדים מיומן ואדיב, בעל רישיונות לעבודות מיוחדות בגובה או בחללים מוקפים, ביטוח עבודה מלא וכמובן את הכלים המתקדמים בענף שמבטיחים לכם תוצאות מושלמות – והכל במחיר הכי משתלם.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשמח לספק הצעת מחיר סופר משתלמת ויעוץ חינמי בלי שום התחייבות.

דילוג לתוכן