קידוח או ניסור צינורות בטון

צריכים לקדוח או לנסר צינור בטון? הגעתם אל המקום הכי נכון! קידוח או ניסור צינורות בטון ביהלום עם מכשור מתקדם וצוות מיומן שמבטיח לכם פתרון מושלם שמלווה בשירות מקצועי ואדיב.

והמחיר? הכי משתלם שניתן! התקשרו אלינו על מנת שנוכל לספק לכם הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת.

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

צינורות בטון משמשים לבניית תשתיות מסוגים שונים. מדובר בצינורות חזקים ועמידים שמהווים פתרון מעולה למגוון צרכים ושמחזיקים מעמד לעשרות שנים.

אתם בוודאי יכולים לתאר לעצמכם שבמהלך העבודה עולה הצורך לנסר צינורות בטון מעת לעת על מנת שניתן יהיה לעבוד אתם ולהרכיב את התשתית באופן המתבקש.

יש לציין שניסור צינורות בטון הוא תהליך טבעי ובדרך כלל גם הכרחי במהלך הקמת תשתיות. בחברתנו מנסרים צינורות בטון באופן בלתי מתפשר, במחירים הוגנים ובזמינות גבוהה עם מיטב אנשי המקצוע.

איך חותכים צינורות בטון?

זה המקום שבו נכנסים לתמונה שירותי חיתוך בטון ביהלום אשר באמצעות כלים מתקדמים, מספקים לכל מי שרוצה לחתוך או לקדוח צינורות בטון, את האפשרות לעשות את זה באופן מהיר, בטוח ומדויק.

ניסור צינורות בטון מתבצע במספר דרכים – בהתאם לעובי הצינור, הקוטר שלו והנגישות אל מקום העבודה.

האפשרויות הבולטות בעבודות מסוג זה הן לחתוך את הבטון עם מסור נייד או כאשר מדובר בצינורות גדולים ועבודות מורכבות, להפעיל מסורים גדולים וכבדים יותר ש"רצים" על גבי הצינור באופן אוטומטי על פי תכנון מקדים.

האופן שבו יתבצע הקידוח נקבע לאחר אפיון של הצרכים אם בשיחת טלפון, הוראת מהנדס או לאחר ביקור באתר העבודה.

המשותף לכל המקרים הוא הימצאותו של דיסק יהלום משונן (דיסק מתכת בגודל משתנה המצופה אבקת יהלום חזקה שמאפשרת למסור לחדור את הבטון) שמסתובב במהירות ומסוגל לנסר בקלות את כל סוגי הבטון ולא משנה אם מדובר בבטון מחוזק בברזלים או צינור עבה במיוחד.

חיתוך וניסור בטון בכל עובי ומכל סוג
חיתוך וניסור בטון בכל עובי ומכל סוג

מהו קידוח צינורות בטון?

בשונה מניסור, בקידוח צינורות בטון אנו מבצעים פעולה שונה שתכליתה לקדוח פתחים בצינור.

קידוח צינורות בטון אינו נעשה בתדירות של הניסור אך ישנם מקרים שמחייבים זאת.

הקידוח של הבטון מתבצע באמצעות מקדחים מיוחדים שבקצה שלהם מורכבת כוס משוננת מצופה באבקת יהלום, בקוטר משתנה – על פי דרישת העבודה.

כמה עולה לנסר צינורות בטון?

המחיר של ניסור צינורות בטון או קידוח יהלום נקבע על פי סוג הבטון, היקף העבודה, גישה והאם יש צורך לספק שירותים נוספים כמו פינוי של הבטון המנוסר.

אנו ממליצים לצפות במחירון ניסור וקידוח בטון עדכני שפרסמנו באתר על מנת לקבל מושג בדבר המחירים המקובלים ובכל אופן מזמינים אתכם להתקשר אלינו כדי שנוכל לשמוע על העבודה שאתם זקוקים לה ולהרכיב לכם הצעת מחיר מדויקת ואטרקטיבית – בלי שום התחייבות מצדכם.

באילו אזורים ניתן להזמין את השירות?

חברתנו מבצעת עבודות ניסור וקידוח בטון מכל הסוגים בפריסה ארצית רחבה.

צוותי החברה מורכבים מעובדים מיומנים שמתמחים בהפעלת מגוון מסורי ומקדחי בטון באופן יעיל תוך שמירה על סטנדרט גבוה של מקצועיות ושירות.

לא משנה אם אתם צריכים עבודת ניסור קטנה או שאתם זקוקים לצוות שילווה אתכם לאורך כל תהליך התקנת צינורות הבטון, לנו יש את הפתרונות הכי טובים עבורכם במחירים הוגנים ויחס מעולה.

נסו אותנו ותראו בעצמכם! התקשרו או שלחו הודעה ונשמח לעמוד לשירותכם, לייעץ ולספק הצעת מחיר אטרקטיבית.

דילוג לתוכן