ניסור וקידוח בטון ברחובות

קידוח או ניסור בטון ברחובות והסביבה עם החברה המקצועית בישראל שנותנת לכם הרבה יותר שירות ומקצועיות בפחות כסף.

קידוח וניסור בטון ביהלום באמצעים מתקדמים כולל מקדחים בכל קוטר ומסורים בעלי מנגנוני אל רטט לעבודה מדויקת ובטיחותית.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה וקבלו את ההצעה הכי משתלמת!

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

מה צריך לדעת על קידוח וניסור בטון ברחובות?

קידוח וניסור בטון ברחובות הם שני שירותים שונים שמבוצעים באמצעות כלי עבודה מגוונים כשהמטרה של שניהם היא להתמודד בהצלחה עם בטון מכל סוג כך שבסופו של דבר נוכל להשיג את המטרה – החל מקידוח של תעלה ועד לניסור של תקרה או חיתוך קיר שלמים.

בעיר כמו רחובות שבה מבנים רבים עשויים מאחוז גבוה של בטון, שירותי ניסור וקידוח בטון נפוצים למדי במגוון מקרים – החל מקידוח של קיר בטון לצורך התקנת מיזוג אוויר, דרך ניסור של קיר מרחב מוגן על מנת להתקין דלת או להרחיב חלון ועד למקרים שבהם חותכים רצפת בטון כדי לחבר בין שתי קומות.

שירותי קידוח וניסור בטון ביהלום באזור רחובות ניתנים הן למגזר הפרטי בעת שיפוצים או בנייה של בתים ודירות והן למגזר היזמי/קבלני בעת ביצוע פרויקטים מסוגים שונים שמצריכים צוות מנוסה לעבודות מיוחדות.

בחברה לניסור וקידוח בטון אתם נהנים מצוות מקצועי שמספק מענה בכל המקרים – הן למקרים של עבודה קטנה והן במקרים שיש צורך באנשי מקצוע שיחברו אל מפקח העבודה ויבצעו מגוון מטלות באופן שוטף.

לא משנה איזה קידוח או ניסור בטון אתם צריכים, לנו יש את הכלים והידע על מנת לבצע אותם באופן הכי מקצועי, תוך מתן שירות מעולה ובמחירים הזולים באזור רחובות.

קידוח וניסור בטון ביהלום
כל עבודות הקידוח וניסור בטון ביהלום – התקשרו להצעת מחיר מנצחת!

כיצד קודחים ומנסרים בטון ברחובות?

למרות הדמיון, כאמור מדובר בשני שירותים שונים שמבוצעים על ידינו במגוון כלים וטכניקות.

חיתוך וניסור בטון ברחובות

אז נתקלתם בקיר בטון (תרתי משמע) ואתם תוהים מה עושים כשצריך לחתוך אותו על מנת לפתוח פתח או לשבור את כולו? ברור שהשיטות המוכרות של פטיש ואזמל לא יעשו יותר מדי מאחר שמדובר בחומר מאוד חזק.

זה המקום שבו נכנסים שירותי ניסור בטון ביהלום שמאפשרים לכם לחתוך כל קיר בטון – בכל עובי ומכל סוג – לרבות בטון מזוין, כאילו היה קיר עץ…

ניסור בטון ברחובות מתבצע באמצעות מסורים מסוגים שונים – חלקם ניידים ומופעלים באופן ישיר על ידי מפעיל מנוסה וחלקם מסורים שמקובעים אל הקיר או התקרה ומופעלים בשלט רחוק. כלים אלה מיועדים לניסור מורכב יותר של בטון באופן מדויק במיוחד.

כל המסורים מאופיינים בגלגל משונן שמסתובב במהירות – דיסק בגודל משתנה – שחותך את הבטון.

ניסור יהלום ברחובות

אנו מבצעים ניסור יהלום ברחובות ואם תהיתם מהו השירות, מדובר באותו השירות של חיתוך בטון והשם הייחודי מגיע מאבקת היהלום שמצפה את המסורים ושהיא זאת שמאפשרת להם לנסר את הבטון.

אבקת היהלום היא אחד החומרים הבודדים שחזקים יותר מבטון מזוין ועל כן אנו עושים בה שימוש בכל העבודות. אפשר לומר שלא ממש רואים אותה אך בהחלט מרגישים ורואים את התוצאות.

קידוח בטון ברחובות

בשונה מניסור, קידוח בטון היא פעולה שונה שנעשית באמצעות מגוון מקדחים.

המטרה של קידוח בטון היא ליצור תעלה למגוון צרכים – החל מהעברת כבלי חשמל או מים ועד ליצירת מעברים שלמים בקידוחים בקוטר גבוה.

אנו מבצעים את כל סוגי קידוחי הבטון באזור רחובות – החל מקידוח 2 צול, דרך 4 צול הנפוץ כל כך ועד לקידוחי ענק של 20 צול – הכל באמצעות מקדחים משוכללים כשהמשותף לכולם הוא מקדח הכוס המשונן שמסתובב במהירות ושקודח בטון באופן מדויק.

קידוח יהלום ברחובות

קידוח יהלום ברחובות הוא אותו השירות וכמו בחיתוך, גם כאן הסיבה לשם קידוח יהלום מצויה בעובדה שכוסות הקידוח שמחוברות אל המקדח מצופות באבקת יהלום שמאפשרת להם את החדירה גם אל הבטון החזק והעבה ביותר שקיים.

סיכונים שצריך להכיר

עבודות ניסור וקידוח בטון מאופיינות במגוון רחב של סיכונים – החל מהפעלת הכלים ועד לגרימת נזק למבנה.

מדובר בסוג העבודות שלעולם אין להתפשר על האיכות והמקצועיות ובדיוק בשביל זה אנו כאן – לבצע עבורכם את העבודה על הצד הכי טוב והכי בטוח שאפשר.

מחיר ניסור או קידוח בטון ברחובות

המחיר של ניסור או קידוח יהלום ברחובות מאוד דינמי ונע בין כמה מאות שקלים לכמה אלפים.

המחיר נקבע על פי אופי העבודה, סוג הבטון, נגישות, כמות הבטון שצריך לחתוך או לקדוח, העובי שלו ועוד נקודות שצריך לתת עליהן את הדעת כמו פינוי הפסולת או דרישות מיוחדות של מהנדס או אדריכל.

אנו ממליצים לצפות במחירון עבודות ניסור וקידוח בטון ובכל אופן ממליצים להתקשר אלינו או לשלוח הודעה על מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מדויקת והזולה ביותר שניתן – וזה בהתחייבות.

התקשרו אלינו עוד היום לייעוץ חינמי והצעת מחיר הכי אטרקטיבית שאפשר.

דילוג לתוכן