קידוח וניסור בטון בלוד

קידוח או ניסור בטון בלוד במקצועיות בלתי מתפשרת ובמחירים הזולים. צוות מיומן בהפעלת מגוון מקדחים ומסורי יהלום, עומד לרשותכם בזמינות גבוהה לביצוע כל סוגי עבודות הקידוח או ניסור בטון בלוד.

התקשרו אלינו לייעוץ חינמי והצעת מחיר מנצחת!

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

מה אתם צריכים לדעת על קידוח וניסור בטון בלוד?

העיר לוד מורכבת ממבנים רבים למגורים ולתעשייה כשהמשותף לכולם הוא השימוש הנרחב בבטון כמרכיב מרכזי בבנייה שלהם.

עובדה זאת מביאה לכך שהיום יותר מתמיד, כל פעולת שיפוץ או בנייה, לרבות פעולות פשוטות למדי כמו פתיחת חלון או קידוח להחדרת צינור ביוב 4 צול, מצריכות שימוש באמצעים מיוחדים להתמודדות עם קירות, תקרות ורצפות בטון.

בעוד שבעבר ניתן היה להסתדר עם כוח פיזי וכלים פשוטים כמו פטישים ואיזמל, הימצאות של הבטון באחוזים גבוהים, מצריך הזמנה של שירותי ניסור וקידוח בטון.

למעשה מדובר בשני שירותים שונים שניתנים על ידינו וכפי שניתן לראות, בעבודות ניסור וקידוח יש הרבה מאוד קווי דמיון אך התוצאות מעט שונות.

שירותי ניסור בטון בלוד

צריכים לפתוח חלון בקיר, לשבור קיר בטון או לפתוח פתח בתקרה לצורך חיבור של שתי קומות? אתם זקוקים לשירותי ניסור בטון.

ניסור של בטון נעשה באמצעות מסורים חשמליים שחודרים את הבטון באופן מדויק באמצעות מסור דיסק משונן שמסתובב בעצמה גבוהה.

ישנם מגוון רחב של מסורים שמשמשים לניסור בטון בעובי, סוג ומיקומים שונים.

חברתנו מבצעת את כל סוגי עבודות הניסור בלוד ולא משנה אם מדובר בשיפוץ קטן או פרויקט גדול מאוד.

ניסור יהלום בלוד

גולשים רבים תוהים מהו ניסור יהלום? התשובה מאוד פשוטה – מדובר באותו השירות והשם המקורי נובע מהעובדה שהמסורים מצופים בשבבי יהלום. הציפו הוא זה שמאפשר למסור ולמפעיל, לחדור את כל סוגי הבטון באופן מהיר וכל כך מדויק.

עבודות קידוח או ניסור בטון
עבודות קידוח או ניסור בטון במחירים מיוחדים. התקשרו עכשיו!

קידוח בטון בלוד ביהלום

קידוח בטון בלוד שונה מהניסור עליו פרטנו בהרחבה. למרות שעיקרון הפעולה מאוד דומה ונשען על מקדחים חשמליים משוננים שמצופים בשבבי יהלום, ההבדלים מתחילים כבר בכלי העבודה ונמשכים בהכשרת העובדים ובאופן הביצוע.

על מנת לבצע קידוחי בטון ביהלום בלוד, אנו נעזרים במקדחים מתקדמים אליהם אנו מחברים כוסות קידוח בקוטר הרצוי כך שבסופה של העבודה נקבל תעלה משורטטת שדרכה ניתן יהיה להעביר צינורות ותשתיות בהתאם לצורך.

כמה עולים שירותי ניסור וקידוח בטון בלוד?

אנו ממליצים בחום לצפות במחירון האתר על מנת לקבל פרספקטיבה בנוגע למחירים המקובלים בענף אך יחד עם זאת חשוב לזכור שלכל עבודה יש את המאפיינים הייחודיים שלה ועל מנת שנוכל לספק לכם הצעת מחיר מהימנה, מומלץ בחום להתקשר אלינו או לשלוח הודעה.

אחד מנציגנו תמיד ישמח לענות על כל שאלה, לייעץ ולתת לכם הצעת מחיר מדויקת וזולה שלא תקבלו באף מקום אחר.

דברים צריך לקחת בחשבון

כל עבודות הניסור והקידוח של הבטון מלוות בסיכונים רבים לאורך כל הדר ולכן חשוב להיערך לעבודה בהתאם ולעבוד רק עם חברה מנוסה, בעלת כלים מתאימים כמו גם רישיונות וביטוחים.

רשימת הסיכונים כל כך ארוכה ומתחילה בהפעלת כלי עבודה חשמליים שבשימוש לא נכון עשויים לגרום לפגיעות ונזקים. כמו כן מדובר בנתזים וחלקי בטון גדולים וחדים שצריך לדעת כיצד לטפל בהם ולבסוף, עבודות ניסור רבות מצריכות אישור וליווי של מהנדס מפני שהן עוסקות בחיתוך של קורות או עמודים תומכים.

יש לכם שאלה? לא יודעים מהיכן להתחיל? התקשרו אלינו כבר עכשיו ונשמח לענות על כל השאלות ולהציע את שירותינו במחיר הזול!

דילוג לתוכן