ניסור וקידוח בטון ביהלום בכפר סבא

החברה לניסור וקידוח בטון בכפר סבא מציעה לכם מגוון רחב של שירותים מקצועיים לניסור בטון ביהלום וקידוחים בכל קוטר ובמחירים המשתלמים (בהתחייבות).

אל תתפשרו על האיכות ואל תשלמו מחירים יקרים – צוות מקצועי ואדיב עם מיטב הכלים עומדים לרשותכם בזמינות גבוהה.

מנסרים בטון בכפר סבא מכל הסוגים ובכל עובי. אפשרות לעבודות קטנות או גדולות.

התקשרו לייעוץ חינמי והצעת מחיר ללא התחייבות.

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

לפני שמנסרים או קודחים – מה צריך לדעת?

יכול להיות שתופתעו לשמוע אך שירותי ניסור וקידוח הבטון בכפר סבא הולכים ונעשים נפוצים יותר ויותר. תנופת הבנייה והתקנים החדשים מביאים לכך שהיום יותר מתמיד, שירות ניסור או קידוח בטון הפך לחלק כמעט בלתי נפרד מכל שיפוץ או בנייה.

יחד עם זאת מדובר בעבודה מורכבת שדורשת ידע נרחב וכלים מתאימים שאם לא כן, יכול להיות מאוד קשה להשיג את המטרה.

אנו מציעים לכם מגוון שירותי קידוח או ניסור בטון בכפר סבא (לאזורים נוספים לחצו כאן) עם צוות מקצועי ומיומן שאף קיר, תקרה או רצפת בטון לא תעמוד בפניו.

ניסור וקידוח בטון בכפר סבא

ניסור וקידוח הם למעשה שני שירותים שמתבצעים באמצעים שונים. בחברה לניסור וקידוח בטון מבצעים את שני השירותים במקצועיות חסרת פשרות ובמחירים הזולים.

ניסור בטון בכפר סבא

מדובר באחד השירותים המורכבים שענף הבנייה והשיפוצים שמצריך כלים מתאימים שמסוגלים לחדור מגוון סוגי בטון ולעשות את זה בבטיחות ובדיוק מרביים.

בבסיס השירות ניצבים מסורים עגולים (דיסקים) ומשוננים שמסתובבים במהירות גבוהה שחודרת את הבטון ומנסרת אותו.

ישנם מספר סוגי מסורים שאנו מפעילים באזור כפר סבא ובכלל זה מסור נייד שמשמש לעבודות פשוטות כמו חיתוך שבילים או קורות וכן חיתוכים בסדר גודל קטן יחסי.

לצידו ישנם כלים מתקדמים יותר שמשמשים לחיתוך רצפת בטון ואף כאלה שמקובעים אל הקיר, נשלטים מרחוק משמשמים לחיתוך סופר מדויק של קירות בטון.

ניסור וקידוח בטון ביהלום

ניסור בטון ביהלום בכפר סבא

אנו מניחים שהרבה שמעו את המושג ניסור יהלום ולא תמיד ברור למה הכוונה.

למעשה מדובר בהסבר מאוד פשוט – ניסור בטון וניסור ביהלום הם אותם השירותים בדיוק ומקורו של השם האקזוטי באבקת היהלום שמצפה את המסורים המשוננים.

בואו לא נשכח שלמרות שהעבודה נראית פשוטה למדי, בפועל אנחנו צריכים לחדור חומר מאוד חזק שכולל לעתים קרובות גם ברזלים (בטון מזוין) והדרך הטובה לעשות את זה היא להשתמש בכלים וחומרים חזקים יותר.

לכן ניסור ביהלום בכפר סבא מהווה את הדרך הטובה לחתוך בטון בכל עובי בדיוק ובבטיחות מרביים.

קידוח בטון בכפר סבא בכל קוטר

אם כן מהו קידוח בטון? הקידוח של הבטון נעשה עם אותו צוות עובדים מיומן אך באמצעים אחרים לחלוטין.

מדובר במקדחי כוסות משוננים שמסתובבים בעצמה וחודרים את הבטון הכי עבה וחזק כך שלאחר סיום העבודה תיווצר תעלה עגולה בקוטר המבוקש.

בדומה לניסור, גם בקידוח ישנם כלים שונים ומתקדמים שמאפשרים לנו להתמודד עם כל צורכי הלקוח באופן שמבטיח 100% שביעות רצון. ניתן למצוא להסבר נוסף על שירות קידוח בטון ביהלום.

קידוח יהלום בכפר סבא

אם הגעתם עד לכאן אתם וודאי כבר יודעים את מקור השם. למעשה כל שירותי הקידוח של הבטון בכפר סבא הם קידוחי יהלום מפני שהמקדחים מצופים באבקת יהלום שהיא זאת שלמעשה מאפשרת לחדור את הבטון באופן הטוב ביותר.

מחיר ניסור או קידוח בטון בכפר סבא

אנו מזמינים אתכם לצפות במחירון קידוח וניסור בטון שיוכל לספק לכם מבט עדכני על המחירים האטרקטיביים שלנו.

יחד עם זאת חשוב להבין שהמחיר הסופי עשוי להשתנות בהתאם לסוג הבטון, העובי שלו, גודל העבודה והאם יש צורך בשירותי קונסטרוקטור ופינוי הבטון בסיום העבודה.

אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו או לשלוח הודעה מהירה לייעוץ חינמי והצעת מחיר סופר משתלמת במיוחד.

דילוג לתוכן