ניסור וקידוח בטון ביהלום בבת ים

אל תתפשרו על השירות ואל תשלמו מחירים יקרים. מהיום אתם יכולים להזמין שירותי קידוח או ניסור בטון בבת ים וליהנות מיחס מקצועי אישי, ביצוע ללא פשרות והכל במחיר סופר משתלם.

בחברה לניסור וקידוח בטון מבצעים את כל סוגי עבודות הניסור וקידוח יהלום לרבות שימוש באמצעים מתקדמים לניסור קורות, רצפה או גגות מבטון.

לא משנה אם יש לכם עבודה קטנה או גדולה, נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע אותה על הצד הטוב ביותר. התקשרו עכשיו לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות.

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

קידוח וניסור בטון בבת ים – מה צריך לדעת?

ישנם שני גורמים שהופכים את עבודות הניסור והקידוח בבטון לכל כך מורכבות. מצד אחד מדובר בחומר חזק במיוחד שכדי לפתוח בו פתח או כדי לחתוך אותו חייבים לעשות שימוש בכלים מורכבים.

תוסיפו לכך את העובדה שכיום השימוש בבטון מזוין נפוץ יותר מאי פעם בעקבות התקנים שהופכים למחמירים יותר ותקבלו מצב שבו שירותי הניסור וקידוח בטון נצרכים יותר מאי פעם ובעיר שמאופיינת בכל כך הרבה מבני בטון כמו העיר בת ים, המשפט הזה מדויק במיוחד.

אז מהם בכלל שירותי ניסור וקידוח בטון, מי צריך וכמה זה עולה? לפניכם כל התשובות.

מה זה בכלל ניסור וקידוח בטון בבת ים?

ניסור וקידוח הם שני שירותים שבאים להתמודד עם צרכים שונים אך אל דאגה, את שניהם ניתן להזמין באמצעות האתר וליהנות ממחירים זולים ומקצועיות חסרת פשרות.

ניסור בטון בבת ים

ניסור כשמו כן הוא – חיתוך של בטון. מאחר שמדובר בחומר מאוד חזק, לא ניתן להיעזר באמצעים המסורתיים של שבירה ועל כן יש צורך במכונות חיתוך מיוחדות שבאמצעותן ניתן להתמודד עם כל סוג ועובי של בטון.

בבסיס המסורים מצוי מנוע חשמלי חזק שמסובב דיסק משונן וחזק שחודר את הבטון באופן מדויק ויוצר חיתוכים סימטריים.

ניסור בטון משמש במגוון מקרים – החל מניסור קירות לצורך התקנת דלתות או חלונות או אפילו כדי להסיר אותם ממקומם על מנת לבצע שינוי מבני וכן משמש לניסור גגות, גדר בטון או חיתוך קורות.

הניסור של הבטון מתבצע בסוגים שונים של מסורים שמותאמים לאופי העבודה וסוג/עובי הבטון.

עבודות ניסור בטון יכולות לבוא במגוון צורות והיקפים הן למגזר הפרטי בזמן שיפוצים והן למגזר הקבלני. חברתנו מבצעת את כל סוגי עבודות הניסור ונשמח לעמוד לשירותכם.

מהו ניסור בטון ביהלום בבת ים?

ניסור בטון ביהלום מבטא את שיטת הניסור שבה הדיסק המשונן עליו הסברנו מצופה באבקת יהלום.

מדובר בציפוי חזק מאוד שיכול להתמודד עם כל סוגי הבטון בהצלחה.

למעשה כל ניסורי הבטון מבוצעים בכלים שמצופים באופן כזה או אחר באבקת יהלום ומכאן גם השם שנרדף.

רוצים ללמוד יותר על כך יותר? תוכלו לקרוא על כך במדריך לניסור בטון המקצועי בישראל.

מהו קידוח בטון בבת ים

בשונה מהניסור, בקידוח אנו מעוניינים לפתוח פתח עגול בתוך קיר, רצפה או תקרת בטון. זה יכול להיות על מנת להתקין מזגן, לקדוח פתח אוורור או כדי ליצור מעבר.

כדי להשיג את המטרה, אנו עושים שימוש במקדחים גדולים שמקובעים אל הקיר ובאמצעות כוס משוננת שמסתובבת במהירות גבוהה, אנו חודרים אל הבטון ויוצרים את הפתח המבוקש.

קוטר הקידוח יכול להיות 2 צול ועד 20 צול כשאחד השירותים המבוקשים הוא קידוח 4 צול.

מהו קידוח יהלום?

כוסות הקידוח שחודרות את הבטון עשויות ממתכת מורכבת מצופה באבקת יהלום ולכן רבים מכנים את שיטת הקידוח הזאת כקידוח יהלום.

תוכלו לקרוא יותר על הטכניקה במדריך לקידוח בטון בישראל.

עבודות קידוח או ניסור בטון
עבודות קידוח או ניסור בטון במחירים מיוחדים. התקשרו עכשיו!

כמה עולים שירותי ניסור וקידוח בטון בבת ים?

תוכלו לצפות במחירון ניסור וקידוח בטון ובכל אופן חשוב להקדים ולהסביר שהצעת המחיר נקבעת על פי מורכבות העבודה, עובי הבטון והסוג שלו וכן תנאים כלליים כמו גישה.

בכל אופן אנו ממליצים ליצור עמנו קשר על מנת שנוכל להעריך את המחיר באופן אמין ומדויק יותר תוך התחייבות להצעות המחיר האטרקטיביות האפשריות.

דילוג לתוכן