ניסור וקידוח בטון בפתח תקווה

מהיום אתם לא צריכים להתפשר על פחות מהטוב ביותר – ניסור וקידוח בטון בפתח תקווה והסביבה במחירים מפתיעים עם צוות מקצועי בזמינות גבוהה.

מנסרים וקודחים בטון בכל עובי וכל גודל לרבות בטון מזוין בדיוק מקסימלי עם שימוש במקדחי יהלום ובכלים הכי מתקדמים בענף.

מספקים שירות לפרטיים ולחברות. יעוץ חינם.

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

מה צריך לדעת על ניסור וקידוח בטון בפתח תקווה

שירותי ניסור וקידוח בטון בעיר פתח תקווה מגוונים וכוללים מגוון רחב של עבודות ולצד בעלי בתים ודירות שצריכים לקדוח תעלה בקוטר נמוך, ישנם אתרי בנייה ופרויקטים הנדסיים שמצריכים ניסור של לוחות בטון עבים ואולי גם קידוחים בקטרים גבוהים. האם כל אחד יכול לבצע את העבודות הללו? ממש לא. יש חברות שאינן מבצעות עבודות קטנות ויש חברות שמתמחות בעיקר בעבודות ביתיות כמו התקנת צנרת למזגן וכדומה.

אצלנו אתם לא צריכים להתלבט – אנו מבצעים את כל סוגי קידוחי וניסור הבטון ונשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר ולא משנה אם אתם אדריכלים שצריכים צוות מקצועי עם כלים מתקדמים או בעלי דירה שצריכים לקדוח בבטון כחלק משיפוץ שאתם עורכים – יהיה לנו הכבוד לספק לכולכם את השירות הכי טוב במחיר אטרקטיבי ומעל הכל – עם התחייבות ל-100% שביעות רצון.

איך אנו קודחים ומנסרים בטון?

מדובר בשני שירותים שונים שאנו מבצעים. לפניכם הסבר על כל אחד מהם.

ניסור בטון בפתח תקווה

רבים תוהים כיצד אפשר לנסר בטון שהרי מדובר בחומר מאוד קשה ובתוספת ברזלים, החיתוך שלו – ועוד באופן מדויק, נראה בלתי אפשרי.

אין ספק שמדובר באתגר אך הודות לאמצעים מתקדמים שחלקם מזכירים יותר אביזרים שלקוחים מעולם ההיי טק בשילוב עם אנשי המקצוע המיומנים של החברה, אין בטון שאנו לא יכולים לנסר.

אנו יכולים לנסר ולחתוך בטון לצורך התקנת חלון בממ"ד לחתוך קירות שלמים או לחתוך פתק מדויק להתקנה של דלת ולא משנה אם מדובר בבטון בעובי של 20 סנטימטרים או שמדובר בבטון בעובי של חצי מטר ויותר – אנו ערוכים להתמודד עם כל סוג בטון.

ניסור וקידוח בטון ביהלום

הסיכונים שבניסור בטון

עוד לפני שנסביר כיצד אנו מנסרים בטון, חשוב לציין שחיתוך בטון טומן בחובו סיכונים רבים לעובדים, לסובבים וגם למבנה עצמו

פגיעה בתשתיות

כידוע, קירות בטון רבים מכילים בתוכם תשתיות של מים, חשמל וגז ועל כן חובה לבצע הערכת מצב ולוודא שאיננו עומדים לפגוע במי מהתשתיות הללו.

החשש מנזק מבני

כל ניסור צריך להיעשות בשיקול דעת מכיוון שאנו רוצים להימנע מפגיעות במבנה ולכן צריך לתכנן את העבודה באופן קפדני ולהמציא אישורים מתאימים במקרים מסוימים.

סביבת עבודה מסוכנת

מדובר בסביבת עבודה מסוכנת שבה אנו עובדים עם כלים בעלי פוטנציאל נזק מאוד גבוה ואם כל זה לא מספיק, אנו עושים את העבודה בתנאים מורכבים ובשילוב של חשמל ומים.

בחברה לניסור וקידוח בטון בישראל לוקחים את כל הסיכונים הללו ברצינות ומנסרים בטון באופן מקצועי שכולל התייחסות לעניין הבטיחותי של כל עבודה.

ניסור יהלום בפתח תקווה

רבים נוהגים לכנות ניסור בטון כניסור יהלום. בפועל מדובר באותו שירות והמקור לכינוי הנוסף הוא השימוש באבקת יהלום במסורים שחותכים את הבטון.

תוכלו לקרוא יותר על ניסור יהלום בישראל אך נספר לכם באופן כללי שכדי לנסר בטון אנו עושים שימוש במגוון כלים שהמשותף לכולם הם להבי המסור שמצופים באחד החומרים היחידים שיכולים לחתוך בטון בדיוק מרבי – הלו הוא אבקת היהלום ובכל אופן נספר לכם שכל האמור על ניסור בטון תקף גם לגבי ניסור יהלום.

קידוח בטון בפתח תקווה

במקביל לחיתוך של בטון, אנו מציעים גם שירותי קידוח בטון בפתח תקווה. מדובר בשירותים דומים בעלי מאפיינים שונים.

מתי צריך לקדוח בבטון?

קידוח בטון מתבצע בשלל מקרים שרוצים ליצור פתח בבטון. בניגוד לקידוח המוכר, כאן אנו מתכוונים לקידוח כוס בקוטר משתנה של החל מצול ועד ל20 צול.

חברתנו מבצעת קידוחים שונים למגזר הפרטי והקבלני – החל במקרים שצריך לקדוח לצורך התקנת מזגן או לקידוח של מרזב ועד לקידוחים מורכבים באתרי בנייה.

קידוח יהלום בפתח תקווה

בדומה לניסור של בטון, גם בקידוח אנו עושים שימוש באבקת היהלום המפורסמת שמודבקת על גבי כוס הקידוח.

מעבר לכך, יש ברשותנו מגוון כלים שמיועד להתמודד עם כל אתגר וכולל מקדחים שמתחברים לקיר ופועלים באמצעות כוח הידראולי.

מחיר ניסור וקידוח בטון בפתח תקווה

המחיר של חיתוך או קידוח בטון בעיר פתח תקווה נקבע על פי מספר מאפיינים כגון סוג הבטון, עובי, קוטר הקידוח או המרחק שצריך לנסר ועוד.

ניתן לקבל הערכת מחיר במחירון האתר אך בכל אופן אנו ממליצים ליצור עמנו קשר על מנת שנוכל להעריך את העבודה באופן הרבה יותר אמין.

התקשרו אלינו או שלחו לנו הודעה על מנת לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

דילוג לתוכן