קידוח או ניסור קורות בטון ועמודי בטון

קידוח וניסור של קורות בטון ועמודי בטון במקצועיות ואחריות שיספקו לכם את השקט הנפשי ואת הביטחון שהחיתוך יעשה באופן בטוח עם תוצאה שהיא לא פחות ממושלמת.

בחברה לניסור וקידוח בטון מנסרים עמודי בטון וקורות בטון ביהלום באמצעים מתקדמים ועושים שימוש בין היתר במסורי אל רטט לעבודה חזקה אך יחד עם זאת גם בטוחה.

לא משנה מה עובי הקורה ומאיזה בטון עשוי העמוד – לנו יש את המקדחים, המסורים וכוח אדם מקצועי שיבצעו את המשימה בהתחייבות ל-100% שביעות רצון ובמחיר הכי משתלם בישראל.

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

לא צריכים להיות גאונים על מנת להבין שעבודות שנוגעות בניסור קורות בטון או של עמודי בטון הן עבודות מורכבות שמצריכות כלי עבודה מתאימים, ידע ועבודה על פי סדרי בטיחות מחמירים.

הסיבה לכך היא שקורות בטון או עמודי בטון נוצקו למטרה אחת – לחזק ולתמוך במבנה וכל פגיעה בהם עשויה להביא לנזקים חסרי תקנה.

לעניין זה, גם במקרים שרוצים להרוס מבנה או חלק ממנו, חשוב מאוד לתכנן ולדעת כיצד לחתוך קורות או עמודי בטון וכל טעות עשויה להביא לתאונות ותוצאות קטסטרופליות.

לכן, יש להתייחס אל הנושא בכובד ראש – החל משלב התכנון, דרך בחירת המסורים המתאימים והניסור עצמו ועד הפינוי של הפסולת באופן בטוח ובדיקה סופית על מנת לאשר את הצלחת העבודה.

ניסור קורת בטון
ניסור קורת בטון

איך מנסרים עמודי בטון או קורות בטון

כמו כל עבודת ניסור בטון גם כאן אנו עושים שימוש במגוון רחב של כלי עבודה מתקדמים שמותאמים לצורך – הן מבחינת גודל וסוג המסורים אך בניגוד לניסור חלון לדוגמה, כאן יש גם צורך בתכנון מקדים קפדני הרבה יותר שכולל לעתים קרובות ייעוץ וליווי של קונסטרוקטור/מהנדס.

לכל עבודת ניסור עמודי וקורות בטון יש את המאפיינים הייחודיים שלה אך באופן כללי אפשר לומר שיש מספר שלבים שחייבים לבצע בכל עבודה.

שלב ראשון: הגדרת מטרת העבודה ותכנון

לא בכל יום מנסרים קורות ועמודים ועל כן צריך להבין תחילה מהי מטרת העבודה ולשאול את השאלה האם יש דרך פשוטה ואולי גם זולה יותר להגיע אל המטרה.

ניסור של קורות בטון לצורך חיתוך גג או תקרה יהיה שונה מניסור עמודים לצורך הריסה וכו'.

בשלב זה צריך להיוועץ במהנדס בניין על מנת להבטיח שהעבודה תיעשה באופן בטיחותי ולבחור את המסורים המתאימים – הן מבחינת הגודל והן מבחינת הסוג מכיוון שלעתים קרובות בניסור קורות ועמודים עושים שימוש בכלים מיוחדים בעלי מנגנונים שמונעים רטט ופגיעה היקפית במבנה.

שלב שני: התחלת העבודה

ניסור עמודים וקורות מצריך לעתים קרובות בפיקוח צמוד של קונסטרוקטור או מפקח עבודה שמוסמך לכך. מעבר לזאת, כל הפעולות האחרות זהות לעבודות הניסור הפשוטות והמוכרות יותר – לרבות השימוש בכלים, בחירה בצוות עובדים שיכול להתמודד עם האתגר באופן מוצלח ולטפל בקורות ובעמודים שנחתכים באופן בטוח לסביבה ולעובדים.

שלב שלישי: פינוי פסולת

פינוי בטון שנחתך מהווה אתגר בפני עצמו וניסור עמודים וקורות מהווה אתגר גדול עוד יותר מפני שצריך להקדיש תשומת לב לאופן שבו מפנים חלקים כבדים שעשויים ליפול.

את חלקי הבטון נהוג לנסר לחלקים קטנים יותר כדי שניתן יהיה להרים ולשנע אותם אל אתרי פסולת בניין מורשים.

שלב רביעי: בדיקת המבנה

בסיום העבודה יש לבחון את התוצאות ולקבל אישור על תקינות המבנה והשגת המטרות הראשוניות.

ניסור וקידוח בטון ביהלום

קידוח עמודי בטון וקורות

קידוח קורות בטון ועמודים מבצע באמצעות מקדחי יהלום בקוטר שמתחיל ב-2 צול ויכול להגיע לעד 20 צול. מדובר במשימה מעט פחות מורכבת אך עדיין כזאת שמצריכה תכנון ועבודה על פי כללים מחמירים.

קידוח ניסור עמודי בטון וקורות בטון ביהלום

עבודות ניסור קורות ועמודים מבטון נעשית באמצעות מסורים חשמליים עם דיסק משונן עשוי פלדה שמצופה באבקת יהלום.

היהלום שמצפה את המסור מאפשר לו לחתוך קורות ועמודים באופן מדויק גם כאשר הקורות והעמודים מחוזקים בברזלים ופלדה.

מחיר ניסור קורות ועמודי בטון

מחיר ניסור קורות בטון או עמודי בטון נקבע על פי מספר פרמטרים ויכול לנוע בין מאות לאלפי שקלים בהתאם לכמות העבודה, הדרישות שקבע המהנדס, מספר אנשי הצוות, המורכבות ופינוי הפסולת.

לכל אלה צריך להוסיף לעתים קרובות את השכר של הקונסטרוקטור המלווה אם יש כזה.

תוכלו לצפות במחירון ניסור בטון שבאתר אך בכל אופן אנו ממליצים ליצור עמנו קשר על מנת שנוכל להעריך את אופי העבודה ולספק לכם הצעת מחיר משתלמת וזולה במיוחד.

התקשרו אלינו לייעוץ חינמי והצעה הוגנת ומשתלמת.

דילוג לתוכן