ניסור וקידוח בטון בתל אביב

ניסור וקידוח בטון בתל אביב במקצועיות ובמחירים חסרי תחרות – מבצעים את כל סוגי הקידוחים וניסורי הבטון באמצעים מתקדמים שמופעלים על ידי אנשי צוות מקצועיים ואדיבים.

מספקים שירות למגזר הפרטי והקבלני ומתחייבים ל-100% שביעות רצון. התקשרו אלינו או שלחו אלינו הודעה לקבלת הצעה אטרקטיבית במיוחד ולייעוץ חינמי.

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

מה צריך לדעת על קידוח וניסור בטון בתל אביב

ניסור וקידוח בטון בתל אביב כוללים מגוון רחב של שירותים שפונים אל השוק הפרטי ולענף הקבלני ולצד עבודות פשוטות של קידוח נקודתי, של קיר בטון לצורך התקנת מזגן, ישנן עבודות מורכבות כמו ניסור בטון לצורך התקנה של דלת אשר מצריכות צוות מיומן וכלים מתקדמים.

קידוח או ניסור של בטון נעשים במגוון רחב של כלים שמתאימים לאופי העבודה ושמאפשרים לנו להגיע לקידוחים בקטרים משתנים וניסור בטון עבה או דק באופן מהיר, מדויק ומעל הכל בטוח לסובבים ולמבנה.

חיתוך וניסור בטון בכל עובי ומכל סוג
חיתוך וניסור בטון בכל עובי ומכל סוג

עוד לפני שנמשיך, חשוב להבין שלא כל החברות שעוסקות בניסור וקידוח בטון מבצעות עבודות קטנות ולא כל החברות מסוגלות לבצע קידוחים וניסורים גדולים.

בחברתנו מבצעים את כל סוגי הקידוחים וניסורי הבטון בתל אביב והסביבה ולא משנה אם אתם עורכים שיפוץ בביתכם או שאתם חברה קבלנית גדולה שזקוקה לצוות מקצועי לביצוע של עבודות מורכבות.

ברשותנו הכלים המתקדמים בענף שבשילוב עם צוות עובדים מסור שיעמוד בכל משימה, נוכל לבצע עבורכם כל קידוח או ניסור בטון בתל אביב ביעילות, בטיחות ובמחיר המשתלם.

ניסור בטון בתל אביב

ניסור בטון בתל אביב מתבצע באמצעות כלים שונים שמאפשרים לנו מצד אחד ניידות ומצד שני אפשרות לנסר כל סוג בטון ולא משנה באיזה עובי הוא והאם הוא בטון מזוין. הניסור יכול להיות של קיר, רצפה או אפילו תקרה עשויים בטון ובהתאם לכך אנו בוחרים את הכלי המתאים כשלרשותנו מגוון רחב של אמצעים – החל ממסור בטון נייד ועד למסור הידראולי שנשלט מרחוק ויכול להגיע לתוצאות הכי מדויקות – בלי סדקים ובלי שברים.

כל המסורים מכילים להב מתקדם שמסתובב במהירות גבוהה מאוד ובשילוב עם המים שזורמים ומקררים אותו, נוצר אפקט שיכול לחתוך כל בטון.

מתי עולה הצורך בניסור בטון בתל אביב?

ניסור בטון בתל אביב הוא אחד השירותים הנפוצים בקרב משפצים וחברות קבלניות ואדריכליות.

הניסור מתבצע במקרים שבהם מעוניינים להסיר קיר שלם, לפתוח פתח לדלת או חלון ואף לפתיחת מעברים ברצפה או בתקרה.

באפשרותנו לנסר כל בטון, בכל עומק באופן ישר ויעיל וממליצים לפנות אלינו על מנת לקבל מידע נוסף.

קידוח בטון בכל קוטר
כל סוגי עבודות קידוח הבטון עם צוות מקצועי ובמחירים אטרקטיביים.

ניסור יהלום בתל אביב

ניסור יהלום הוא למעשה ניסור בטון. מקור השם נעוץ בעובדה שעל מנת לנסר בטון ביעילות, צריך לעשות שימוש בחומר חזק במיוחד ואין טוב יותר מהיהלום. אז נכון שאנחנו לא עובדים עם יהלומים גולמיים אך כל הלהבים של המסורים מצופים באבקת יהלום בטכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת לנו לחתוך בטון כאילו היה עץ. ובקצרה – כל הכתוב על ניסור בטון בתל אביב תקף גם לגבי ניסור יהלום.

קידוח בטון בתל אביב

בניגוד לניסור בטון, קידוח בטון הוא אופרה מעט שונה שנעשה באמצעות מקדחים מיוחדים. לא מדובר על המקדחים שכולנו מכירים ושמשמשים אותנו על מנת לתלות תמונה, אלא על כלים חזקים במיוחד שבראשם מורכב כוס קידוח בקוטר משתנה של צול עד 20 צול – בהתאם לאופי העבודה שצריך לבצע.

אנו מבצעים קידוחי בטון בתל אביב מכל הסוגים והעומקים – החל מקידוח מרזב בגג ועד להשתתפות בפרויקטים הנדסיים מורכבים.

קידוח יהלום בתל אביב

כמו בניסור בטון – גם בקידוח המצב זהה ולמעשה כל קידוח בטון הוא קידוח יהלום.

סיכונים בניסור וקידוח בטון

לפני שמנסרים או קודחים, צריך לזכור שמדובר בעבודות עם סיכון מאוד גבוה במספר היבטים ולכן חובה לתכנן את העבודה באופן קפדני לרבות התאמת הכלים והעובדים.

פגיעה בתשתיות

קירות או תקרות בטון מכילים בתוכם צינורות של מים, קווי חשמל ואפילו צינורות של גז ולפני שקודחים או מנסרים, צריך לבצע מיפוי יסודי על מנת לאתר כל צינור או קו כדי להימנע מנזק אפשרי.

עבודה עם סיכונים מגוונים

מדובר בסיכונים שנובעים כתוצאה מהעבודה עם חשמל, מים ומסורים חדים יחד עם סיכונים נוספים שקשורים בחוזק המבנה.

חברתנו שמה דגש בעבודה על פי נהלי בטיחות קפדניים וכל העובדים מיומנים בהפעלת הציוד ומחזיקים ברישיונות לעבודות מיוחדות כגון עבודה בגובה או בחלל סגור.

מדוע לבחור בנו לניסור וקידוח בטון בתל אביב

אנו מציעים לכם את החבילה הכי משתלמת מבחינה מקצועית וכספית ושכוללת צוות סופר מקצועי שמקפיד על נהלי בטיחות ובשילוב עם מיטב הכלים שקיימים בתחום, אנו מספקים את כל שירותי קידוח וניסור הבטון בתל אביב במחירים הזולים עם התחייבות לשביעות רצון מלאה מהעבודה.

מחיר קידוח או ניסור בטון בתל אביב

המחיר של ניסור וקידוח בטון בתל אביב נקבע על פי מספר גורמים כגון עומק הבטון שצריך לקדוח, המידות והעובי שצריך לחתוך, האם מדובר בבטון מזוין או בקידוח הפוך של תקרה וכן הלאה.

תוכלו לקבל מושג על המחירים הבסיסיים במחירון האתר אך יחד עם זאת אנו מציעים לכם לפנות אלינו על מנת שנוכל להעריך את המחיר באופן מהימן יותר.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשמח לעמוד לשירותכם, לייעץ לכם ולספק לכם הצעה מאוד משתלמת – חינם ובלי התחייבות.

דילוג לתוכן