קידוח וניסור בטון בבית שמש

צריכים לקדוח או לנסר בטון בבית שמש? אנו מציעים לכם מגוון שירותים מקצועיים ופתרונות קידוח וניסור בטון ביהלום בזמינות גבוהה ובמחירים הזולים.

מבצעים את כל סוגי העבודות – קטנות וגדולות למגזר הפרטי והיזמי במקצועיות חסרת פשרות ושביעות רצון מלאה.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה לקבלת ייעוץ חינמי והצעת מחיר ללא התחייבות.

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

מה צריך לדעת על עבודות ניסור וקידוח בטון בבית שמש?

בשנים האחרונות עולה הביקוש לעבודות ניסור וקידוח בטון בבית שמש ומעבר לעלייה בהיקף הבנייה והשיפוצים, השימוש הנרחב בבטון, הופך כמעט כל שיפוץ או בנייה לבלתי אפשריים בלי ניסור או קידוח של הבטון.

בעוד שבעבר ניתן היה להסתדר עם כלי עבודה פשוטים כמו איזמל ובמקרים מורכבים יותר, בפטישון, כיום, ההימצאות הנרחבת של בטון חזק הופכת את השיטות הישנות ללא יעילות.

צריכים לפתוח חלון בממד או להרחיב חדר עם קירות בטון? סביר להניח שהדרך היחידה לעשות את זה היא באמצעות חברת ניסור וקידוח בטון בבית שמש.

מדובר במגוון רחב של שירותים שאנו מבצעים ולא משנה אם יש לכם עבודת קידוח קטנה או עבודת ניסור ענקית – לנו יש את הכלים, הידע והאמצעים הדרושים כדי להשלים אותה לשביעות רצונכם המלאה במחיר הכי זול שניתן.

ניסור בטון בבית שמש

את תחום העבודות ניתן לחלק לשניים. הראשון הוא ניסור בטון בבית שמש והשני הוא קידוחים.

ניסור בטון מתבצע באמצעות מגוון רחב של מסורים הנבדלים האחד מן השני בגודל, עצמה וסוג.

לצד מסורים ניידים לחיתוך בטון מקומי, ישנם מסורים ניידים לחיתוך רצפות ושבילים ואף מסורים מתקדמים במיוחד שמקובעים אל הקיר או התקרה וחותכים אותם בדיוק מרבי בשליטה מרחוק.

המשותף לכל המסורים הללו היא טכניקת העבודה שמבוססת על דיסק משונן שמסתובב במהירות גבוהה ומקורר תוך כדי הניסור באמצעות זרם מים שמקרר את המסור ומפחית בצורה ניכרת את כמות האבק והנתזים.

מה זה ניסור יהלום בבית שמש?

ניסור בטון מכונה לעתים קרובות ניסור יהלום על שום שבבי היהלום שמצפים את הדיסק ושמקנים לא את העמידות והיכולת לחדור חומרים חזקים כל כך כמו בטון וברזל.

למעשה מדובר באותו השירות מאחר שכיום כל קידוחי הבטון בוצעים באמצעות דיסק יהלום.

ניסור בטון נפוץ במקרים של חיתוכים ישרים. לדוגמה כשצריכים לפתוח חלון בקיר, לנסר ממד ואפילו לנסר קיר שלם במקום שלא ניתן לשבור אותו.

קידוח בטון ביהלום
קידוח בטון ביהלום

קידוח בטון בבית שמש

בשונה מהניסור השימוש בקידוח בטון בבית שמש נעשה במקרים שונים שבהם עולה הצורך לקדוח חורים ותעלות בבטון. שימו לב שלא מדובר בחורים רגילים אלא בחורים בקטרים גבוהים – החל משי צול בהתקנת מזגנים, דרך קידוח 4 צול הנפוץ ועד לקידוחים מורכבים של קטרים במידות גדולות.

קידוח בטון מתבצע על ידי מקדחים שמקובעים אל הקיר ומופעלים באופן הידראולי. בקצה המקדח מסתובבת כוס קידוח משוננת בקוטר הרצוי.

בדומה למסורים, גם כוסות הקידוח מצופות בשבבי יהלום, מה שמזכה את העבודות לא אחת בשם קידוח יהלום.

מחיר ניסור וקידוח בטון בבית שמש

המחיר של עבודות ניסור וקידוח בטון בבית שמש נקבע על פי מספר פרמטרים כמו היקף העבודה, סוג הבטון שצריך לחתוך או לקדוח, העובי שלו והגישה אל מקום העבודה.

אנו ממליצים לכם לצפות במחירון קידוח וניסור בטון כדי לקבל מושג כללי בנוגע למחירים המקובלים אך בכל אופן מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר על מנת שנוכל לשמוע על הצורך שלכם, לייעץ ולספק הצעת מחיר מדויקת ואמינה.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן