ניסור וקידוח בטון באשדוד

שירותי ניסור וקידוח בטון באשדוד עם צוות מקצועי והציוד המתקדם מבטיחים לכם את השירות הכי מקצועי ואיכותי במחיר הכי משתלם.

מבצעים ניסור יהלום של כל סוגי הבטון כולל ניסור קירות ממ"ד, אפשרות לקידוח יהלום בכל קוטר ועוד. שירות מעולה למגזר הפרטי או הקבלני.

התקשרו או שלחו לנו הודעה באתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

עבודות ניסור וקידוח בטון באשדוד

ניסור וקידוח בטון באשדוד כולל מגוון עצום של עבודות – החל מקידוח קטן יחסי לצורך התקנת מזגן ועד לניסור יהלום של קירות שלמים בזמן עבודות פיתוח קבלניות.

לעניין זה משמעות גבוהה מהסיבה שלא כל חברה שמציעה שירותי קידוח או ניסור, יכולה להתאים לצורך שלכם. לדוגמה, חברה קטנה שאין ברשותה כלים מתאימים, אינה יכולה לבצע עבודות קבלניות מורכבות בעוד שחברה גדולה לא תמיד תבצע עבודות קטנות אצל הלקוחות.

בחברה לניסור וקידוח בטון מציעים את כל השירותים תחת קורת גג אחת ובכלל זה אנו מבצעים את כל עבודות הקידוח וניסור בטון באשדוד והסביבה תוך שימוש בכלי העבודה מתקדמים וצוות עובדים מקצועי שישמח לבצע עבורכם כל עבודה באשדוד והסביבה בזמינות גבוהה ולא משנה אם מדובר בקידוח בטון קטן בדירה שלכם או בניסור יהלום באתר בנייה – אנו מבצעים את כל סוגי העבודות ומתחייבים לשביעות רצון מלאה של לקוחותינו.

אז מהם בעצם שירותי קידוח או ניסור של בטון? לפניכם הסבר מפורט לשני השירותים הנפוצים.

קידוח וניסור בטון ביהלום
כל עבודות הקידוח וניסור בטון ביהלום – התקשרו להצעת מחיר מנצחת!

ניסור בטון באשדוד

שירותי ניסור או חיתוך בטון כשמם כן הם. מדובר בתהליך שבו אנו חותכים בטון בעזרת כלים מיוחדים וחזקים במיוחד. נשמע פשוט? בפועל זה הרבה יותר מורכב שהרי בטון הינו אחד החומרים החזקים ביותר שקיימים ואם מוסיפים לכך את העובדה שלעתים קרובות הוא מחוזק בברזל ופלדה ושהעובי שלו יכול להגיע לעתים אפילו למטר, מתקבל אתגר משמעותי במיוחד שכדי להתמודד איתו צריך מגוון כלים מצד אחד וצוות מקצועי מצד שני.

על מנת לנסר בטון, אנו עושים שימוש במגוון כלים שמתאימים למהות המשימה. כך לדוגמה כדי לנסר רצפת בטון, אנו עובדים עם כלי נייד שמותאם לכך בעוד שכדי לנסר קיר בטון, אנו נעשה שימוש במכשיר הידראולי שמקובע לקיר ושהקידוח נעשה מרחוק עם שלט.

המשותף לכל הכלים הללו היא שיטת החיתוך והניסור שנעשית באמצעות מסור דיסק מצופה באבקת יהלום שמסתובב במהירות גבוהה ושבשילוב מים שתורמים לקירור והפחתת האבק, יכול לחתוך כל סוג בטון ולא משנה אם הוא עבה או מחוזק.

ניסור יהלום באשדוד והסביבה

רבים תוהים מהו ניסור יהלום ואיך הוא קשור לניסור בטון. התשובה לכך מאוד פשוטה וניסור יהלום זהה לניסור בטון רגיל. מדובר באותו השירות תחת שמות שונים – כשהסיבה לכך היא שכאמור, חיתוך הבטון נעשה על ידי מסור דיסק גדול שמצופה באבקת יהלום.

ובכל אופן, כל הכתוב באתר לגבי ניסור בטון תקף גם לעניין ניסור היהלום וההפך.

דוגמאות נפוצות לניסור בטון באשדוד

מאחר שכמעט כל מבנה מכיל כמות נכבדת של בטון ומאחר שלא ניתן לשבור בטון באמצעים רגילים שעומדים לרשות קבלני בנייה ושיפוצים, הדרך היחידה לחתוך את הבטון היא לנסר אותו.

המקרים לניסור בטון באשדוד מאוד מגוונים ונעים בין ניסור של קיר בטון לצורך התקנת חלון, ניסור של ממד לצורך התקנת דלת ועד לעבודה מורכבת באתרי הבנייה בעיר המתפתחת.

חשוב לציין שניסור בטון נעשה בדיוק מרבי כך שאם אתם רוצים להתקין חלון בממד, אנו יכולים לנסר את הבטון באופן מדויק במיוחד כך שכל מה שיישאר הוא להלביש את החלון – וזהו.

קידוח בטון באשדוד

קידוח בטון שונה מחיתוך כמעט בכל היבט. מדובר בעבודה מאוד ממוקדת שבה צריך לקדוח תעלה על מנת להעביר תשתיות, לאפשר מעבר של מים (קידוח מרזב) ולעתים אפילו על מנת לפתוח פתח למעבר.

שימו לב שאין מדובר בקידוח של חור פשוט אלה בקידוח שנעשה באמצעות מקדח כוס בקוטר משתנה בהתאם לצורך שלכם. קוטר הקידוח יכול לנוע בין צול אחד ולהגיע עד ל-20 צול!

קידוח יהלום באשדוד

קידוח יהלום באשדוד הוא בדיוק אותו השירות של קידוח בטון וכמו בשירותי ניסור בטון, המקור של השם מצוי באופן הקידוח.

באופן כללי, כדי לקדוח בטון, אנו עושים שימוש במגוון כלים שמותאמים לאופי העבודה כשהמשותף למרביתם הוא המקדח החזק שבקצהו כוס קידוח בקוטר משתנה שמצופה באבקת יהלום.

הסיבה לכך שהכוס מצופה באבקת יהלום היא החוזק של היהלום והיכולת שלו לחדור לבטון בכל עובי וחוזק ומכאן השם קידוח יהלום.

מחיר ניסור וקידוח בטון

המחיר של עבודות ניסור בטון או קידוח משתנים ונקבעים על פי גודל העבודה, הגישה אל המקום, עובי וסוג הבטון, האם מדובר בעבודה הפוכה (ניסור או קידוח תקרת בטון) ועוד משתנים שיקבעו באילו כלים נשתמש, כמה עובדים נדרשים כדי לעמוד במשימה וכמה זמן תימשך העבודה. תוכלו לעיין במחירון ניסור וקידוח בטון שבאתר אך יחד עם זאת אנו ממליצים ליצור עמנו קשר כדי לקבל הצעה מדויקת.

למרות המחירים הזולים, חברתנו מציעה מגוון הנחות והטבות משמעותיות לחברות קבלניות וללקוחות קבועים.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו על מנת לקבל הצעת מחיר משתלמת לביצוע של מגוון עבודות קידוח וניסור בטון באשדוד והסביבה בזמינות גבוהה ובאחריות מלאה.

דילוג לתוכן