ניסור וקידוח בטון ברמת גן

זקוקים לשירותי ניסור וקידוח בטון ברמת גן? אל תתפשרו! בחברה לניסור וקידוח בטון בישראל הכסף שלכם שווה יותר. קידוח או ניסור בטון מכל הסוגים – לרבות ניסור יהלום של בטון מזוין בכל עובי באמצעות כלים מתקדמים וצוות מפעילים מקצועי ואדיב במחירים הכי משתלמים.

מבצעים עבודות קטנות וגדולות ברמת גן והסביבה. התקשרו לייעוץ והצעת מחיר בחינם.

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

מה צריך לדעת על קידוח וניסור בטון ברמת גן

אם אתם זקוקים לשירות קידוח או ניסור בטון ברמת גן, יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם בוחרים או אפילו מתקשרים לבעל מקצוע בתחום.

ראשית, מדובר במגוון עצום של עבודות – החל מעבודה קטנה בדירה או משרד ועד לביצוע של פרויקטים מורכבים וכשאתם מחפשים חברה לקידוח או ניסור של בטון ברמת גן, עליכם לוודא שהיא תואמת את הצורך שלכם.

בחברתנו מבצעים את כל סוגי העבודות. אתם תקבעו את המטרה ואנו נגיע לשם באופן הכי טוב ואיכותי שניתן וכן – אנחנו לא מתביישים לומר שאצלנו תוכלו לחסוך גם לא מעט כסף.

מדוע לבחור דווקא בנו?

אנו מספקים לכם חבילת שירותים אטרקטיבית במיוחד שמשלבת נוחות ואמינות לצד פתרונות מקצועיים מתקדמים. מה זה אומר? מאוד פשוט.

מקצועיות

אנו עובדים עם כלי העבודה הטובים והמתקדמים בענף שיכולים להתמודד עם אתגרים מורכבים. מעבר לכך, אנו משקיעים רבות בהכשרת העובדים של חברתנו. דבר זה בא לידי ביטוי בקורסים לעבודה בגובה, עבודה על פי נהלי בטיחות קפדניים ועוד.

אמינות ושקיפות

העבודה מתבצעת תוך הקפדה על שקיפות ואמינות מלאים. אצלנו אין הפתעות מהסוג שאף אחד לא אוהב ומה שנקבע עמכם זה בדיוק מה שיתבצע בשטח.

שירות

השירות הטוב מתחיל בייעוץ סובלני, ממשיך בליווי אישי ומסתיים בהתחייבות ל-100% שביעות רצון.

בטיחות קודמת לכל

בנוסף לכל אלה צריך לזכור שקידוח וחיתוך של בטון משלב מרכיבי סיכון מאוד משמעותיים שנובעים מעצם הפעלת הכלים ומעצם העובדה שלוחות בטון רבים מכילים קווי מים וחשמל. אם כל זה לא מספיק, חיתוך או קידוח לא נכונים עלולים לגרום לכשל מבני.

אנו עובדים על פי פרוטוקול עבודה מסודר שבו ממפים את כל הסיכונים מבעוד מועד על מנת להבטיח שהעבודה תתבצע בלי תקלות ומפגעים.

כמו כן עובדי החברה מוסמכים לבצע מגוון עבודות לרבות עבודות בגובה או בחללים מוקפים.

עבודות קידוח או ניסור בטון
עבודות קידוח או ניסור בטון במחירים מיוחדים. התקשרו עכשיו!

ניסור בטון ברמת גן

ניסור וחיתוך בטון הוא חיתוך של קיר, תקרה, רצפה וכל דבר אחר שעשוי מבטון – לרבות בטון שמחוזק בברזלים ופלדה.

באופן טבעי, מדובר באתגר לא קטן שהרי כיצד ניתן לנסר את אחד החומרים החזקים – ועוד בדיוק מרבי?

לשם כך אנו עושים שימוש בכלים ייעודיים שמותאמים למגוון מטרות ושבבסיסם מסורי דיסק בגודל משתנה שמסתובב במהירות מאוד גבוהה ושיכול לחדור את הבטון הכי חזק באופן מדויק ומהיר.

מגוון הכלים רחב מאוד וכולל מסורים קטנים לצד מסורים שמקובעים לקירות – שנשלטים מרחוק ושיכולים להגיע לדיוק מושלם.

ניסור וקידוח בטון ביהלום

ניסור יהלום ברמת גן

רבים תוהים מה ההבדל בין ניסור יהלום לבין ניסור בטון כשבפועל אין הבדל ומדובר למעשה באותו שירות.

השם ניסור יהלום נובע מהעובדה שהדיסק שמנסר את הבטון מורכב מסגסוגת של מתכות בשילוב אבקת יהלום ומכאן נובע השם המיוחד.

מקרים נפוצים של ניסור בטון ברמת גן

ישנם מגוון מקרים שבהם עולה הצורך לנסר בטון. יש לכם ממד שאתם רוצים להתקין בו חלון או דלת? אתם צריכים שירותי ניסור בטון שיעשו את זה בדיוק מרשים. מעוניינים לפתוח פתח בגג בטון או ברצפה? בדיוק לשם כך מנסרים בטון.

בנוסף למקרים הללו, רמת גן מאופיינת בעיר עם תנופת בנייה מואצת וככזאת, כמעט בכל פרויקט עולה הצורך בהזמנת שירותי חיתוך בטון.

קידוח בטון ברמת גן

שירות נוסף שאנו מבצעים בעיר רמת גן הוא קידוח של בטון. בניגוד למקדח רגיל, אנו מדברים על מכשירים מתקדמים מסוגים שונים שבקצה שלהם מותקנת כוס קידוח בקוטר של החל מצול אחד ועד לעשרים צול ושיכולים לקדוח בטון מזוין בכל עובי.

קידוח יהלום ברמת גן

אנשים רבים שצריכים לקדוח בבטון תוהים מהו קידוח יהלום. נספר לכם בקצרה שמדובר באותו השירות וכל קידוחי הבטון הם בעצם יהלום.

הסיבה לכך היא אבקת היהלום שמודבקת לכוסות הקדיחה ושמאפשרת לנו לחדור לכל בטון ולא משנה כמה הוא חזק ומחוזק.

מקרים נפוצים של קידוח בטון ברמת גן

מגוון המקרים שבהם צריך לקדוח בטון נע בין מקרים פשוטים של קידוח בקוטר נמוך של עד שני צול ושבהם צריך להעביר צינור חשמל או מים דרך קיר בטון, לבין מקרים מורכבים יותר – בעיקר באתרי בנייה, שבהם עולה הצורך לבצע קידוח בטון בקוטר יותר גדול ( עד עשרים צול).

מחיר קידוח וניסור בטון ברמת גן

המחיר של קידוח או ניסור נקבע על פי כמה גורמים כגון עובי הבטון, המרחק שצריך לנסר, אילוצים שונים, האם מדובר בעבודה בתקרה, רצפה או קיר, האם זאת עבודת גובה וכן הלאה.

לנוחיותכם, תוכלו לצפות במחירון ניסור וקידוח בטון אך יחד עם זאת אנו ממליצים בחום לפנות אלינו על מנת שנוכל לספק לכם הצעת מחיר מדויקת ואמינה.

בכל אופן אנו מתחייבים לספק את הצעת המחיר הכי משתלמת וכפי שכתבנו – גם 100% שביעות רצון.

דילוג לתוכן