ניסור דלת בטון – פתיחת דלת או הרחבת דלת

ניסור דלת בטון עם צוות מיומן באמצעים מתקדמים, בפריסה ארצית ובמחירים מפתיעים.

צריכים לפתוח פתח בקיר בלוקים או בטון על מנת להתקין דלת או שאולי אתם צריכים להרחיב פתח קיים על מנת להתקין דלת גדולה יותר? בחברה לניסור וקידוח בטון מנסרים פתחים לדלתות בכל סוגי הקירות כולל ניסור קיר ממד לצורך התקנת דלת והכל במחירים זולים ושירות אמין.

התקשרו אלינו ונשמח לייעץ לכם ולספק הצעת מחיר מפתיעה ללא התחייבות מצדכם.

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

יצירת פתח לדלת או הרחבת פתח קיים מצריכה שימוש במכשור מתאים ודורשת ידע מקצועי. בעוד שבעבר נהוג היה לפתוח פתח בעיקר באמצעות כוח הזרוע על ידי שימוש בפטישים, קונגו וכדומה, כיום פותחים פתח בקירות או מרחיבים פתחים קיימים לצורך התקנת דלת, באמצעות ניסור יהלום.

כפי שנרחיב מיד, מדובר בשיטה חדשנית שמאפשרת לנסר דלת בטון באופן בטוח, מהיר וחשוב לא פחות – מדויק כך שעבודה שבעבר היתה אורכת מספר ימים, יכולה היום להסתיים בתוך כמה שעות.

והתוצאות? הרבה יותר טובות ולעתים קרובות כלל אינן מצריכות תיקונים בקירות מאחר שהחיתוך יוצא כל כך מדויק וכל מה שנשאר הוא להלביש את המשקוף ולהתקין את הדלת החדשה.

שירותי ניסור דלת בטון מאפשר לכל אחד לשדרג את הכניסה לכל חדר או מבנה ולהפוך כניסה אפורה למוארת, מזמינה ובעיקר שימושית.

חיתוך וניסור בטון בכל עובי ומכל סוג
חיתוך וניסור בטון בכל עובי ומכל סוג

איך מבצעים ניסור דלת בטון – פתיחת או הרחבת דלת?

ניסור בטון לצורך פתיחת דלת חדשה או על מנת להרחיב דלת קיימת מתבצעת כפי שהזכרנו בתחילה באמצעות טכניקות מתקדמות של ניסור בטון ביהלום.

בבסיס הטכניקה מצוי מסור בטון המורכב ממנוע חשמלי חזק במיוחד שמסתובב במהירות ושאליו מחובר דיסק משונן שמצופה באבקת יהלום (מכאן נובע השם 'ניסור יהלום') שמאפשר למסור הדיסק לחתוך באופן מהיר ומדויק את כל סוגי הקירות, לרבות קירות שעשויים מבטון מזוין, מה שהופך את השיטה כיעילה אפילו בניסור בטון לצורך פתיחה של דלת בממד (מרחב מוגן) עם בטון עבה במיוחד.

פעולת ניסור דלת הבטון מלווה בהזרמה של מים שנועדו לקרר את אזור החיתוך וכדי להפחית את כמות האבק והנתזים שמלווים את הניסור של הבטון בזמן הרחבת או פתיחת פתח לדלת הרצויה.

בחברה לניסור וקידוח בטון עושים שימוש במגוון מסורים בהתאם לסוג הבטון, העובי שלו ולגודל הדלת שרוצים להתקין כך שבסופה של העבודה ייוצר פתח סימטרי על פי המידות שסופקו שעליו יותקנו המשקוף והדלת.

כמה עולה ניסור דלת בטון?

מחיר ניסור דלת בטון מתחיל בכמה מאות שקלים כשמדובר בהרחבת פתח דלת ויכול להגיע ליותר מ-1,000 ש"ח ואפילו כמה אלפים במקרים של ניסור פתח לצורך התקנת דלת חדשה בקיר בטון (של ממד לדוגמה).

אנו ממליצים לצפות במחירון עבודות ניסור בטון שפרסמנו באתר. מחירון זה יכול לתת לכם מושג ראשוני בנוגע למחיר הצפוי אך יחד עם זאת כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת ואמינה, אנו ממליצים ליצור עמנו קשר בטלפון או על ידי שליחת הודעה.

הצעות המחיר שאנו מספקים נחשבות לזולות בענף וחשוב מכך – כל העבודות נעשות במקצועיות תוך הקפדה יתירה על נהלי עבודה מחמירים ושירות מעולה.

למה לבחור בנו לפתיחת או הרחבת דלת?

יש הרבה חברות שמנסרות פתחים לדלת ואתם עשויים לתהות מדוע לבחור דווקא בשירותינו?

אנו עושים מאמצים על מנת לספק את התמורה הכי גבוהה לכספכם ובכלל זה אנו עובדים עם הציוד המתקדם בישראל וצוות עובדים מיומן עם תודעת שירות נדירה.

אנו עובדים במרבית הישובים וכפי שתיווכחו, הצעות המחיר שלנו הן הזולות בענף מבלי חלילה להתפשר על איכות ומקצועיות השירות.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום להצעת מחיר וייעוץ חינמי.

דילוג לתוכן