ניסור בטון או קידוח בטון בהרצליה

אל תתפשרו על הטוב ביותר ואל תשלמו מחירים מופקעים! ניסור בטון בהרצליה או קידוחי בטון עם צוות מקצועי והכלים החדשניים בתחום שמספקים לכם את השירות הכי אדיב ומקצועי במחיר הכי משתלם.

אפשרות לעבודות אל רטט לשמירה מקסימלית על הבטיחות, פינוי הבטון המנוסר, קידוח 2, 4 צול ועד 20 צול!

התקשרו אלינו לקבלת הצעת מחיר ויעוץ בלי התחייבות.

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

קידוח או ניסור בטון בהרצליה – מה צריך לדעת?

שירותי קידוח או ניסור של בטון בהרצליה מאוד מגוונים הן מבחינת הביצוע ובן מבחינת המטרות ובעוד שלעתים קרובות עולה הצורך לקדוח בטון לצורך התקנה של מזגן, קידוח חור לקמין, פתח אוורור למייבש, ישנם מקרים שבהם מעוניינים לחתוך בטון על מנת להרחיב מבנה, ליצור פתח בין חדרים ואפילו כדי לנסר תקרה שלמה.

אם כל זה לא מספיק, ישנן עבודות קטנות לצד עבודות מורכבות וגדולות במיוחד שבהן אנו נדרשים ליכולות וכישורים מיוחדים.

חברתנו מבצעת קידוחי בטון או ניסור בטון בהרצליה והסביבה מכל הסוגים לקהל הפרטי או לעסקי.

מדובר בשירותים שונים לחלוטין שמתבצעים באמצעות מבחר מקדחים ומסורים ושדורשים ידע מגוון.

ייחד עם זאת המשותף לכל השירותים הללו הוא החשיבות של ביצוע מקצועי מצד אחד ובטיחותי במיוחד מצד שני.

החברה לניסור וקידוח בטון מביאה לכם את כל היתרונות הללו עם צוות מקצועי ואדיב עם רישיונות לעבודות בגובה ובחללים מוקפים שמלווה אתכם החל משלב הייעוץ ועד לסיום העבודה בהתחייבות ל-100% שביעות רצון והכל במחירים הכי משתלמים בהרצליה – וזה בהתחייבות.

ניסור בטון בהרצליה

ניסור של בטון בהרצליה יכול לבוא לידי ביטוי בעבודה נקודתית של חיתוך קיר בטון לצורך התקנה של דלת או על מנת ליצור חיבור בין שני חללים שונים והוא יכול להיות הרבה יותר מורכב כדוגמת חיתוך של תקרת בטון עבה במיוחד.

לכל עבודת ניסור יש את הייחודיות שלה ולנו יש את הפתרונות לכל סוגי עבודות ניסור הבטון בהרצליה והסביבה ולא משנה אם מדובר בחיתוך בטון 20 ס"מ או חיתוך בטון בעובי של מטר.

עם הכלים המתקדמים והידע שלנו, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת – ישרה, מדויקת, בלי סדקים ושברים ומעל הכל תתבצע בבטיחות מרבית.

עבודות קידוח או ניסור בטון
עבודות קידוח או ניסור בטון במחירים מיוחדים. התקשרו עכשיו!

חיתוך או ניסור יהלום בהרצליה

רבים מתושבי הרצליה שזקוקים לשירותי ניסור בטון שואלים אותנו האם אנו מבצעים ניסור ביהלום.

התשובה לכך חיובית ולמעשה ניסור של בטון וניסור יהלום הם אותם השירותים בדיוק רק בשם שונה שנובע מהעובדה שהחיתוך של הבטון נעשה עם מסורים משוננים שמצופים באחד החומרים היחידים שיכולים לנסר בטון – הלו הוא היהלום.

אז נכון שאנחנו לא עושים שימוש ביהלומים גולמיים אך המסורים שלנו מצופים באבקת יהלום ותאמינו לנו – היא מספיק חזקה כדי לחתוך את הבטון הכי עבה ומחוזק (בטון מזוין).

קידוח בטון בהרצליה

במקביל לשירותי הניסור, חברתנו מציעה גם שירותי קידוח בטון בהרצליה במחירים מאוד משתלמים.

קידוח של בטון מתבצע באמצעות כלים מיוחדים המורכבים ממנוע חזק שאליו מחובר מקדח כוס משונן בקוטר משתנה של החל משני צול ועד ל20 צול כשהקידוח המבוקש ביותר באזור הרצליה הוא דווקא קידוח 4 צול.

בניגוד לקידוח של חורים שכולנו מכירים, קידוח בטון באמצעים שברשותנו מאפשר יצירת של תעלות ופתחים להעברה של כבלים, צינורות ולעתים אפילו למעבר של אנשים.

קידוח יהלום בהרצליה

האם אנחנו מבצעים קידוח יהלום בהרצליה? התשובה לכך חיובית מהסיבה שזהו אותו השירות בדיוק וכמו בשירותי ניסור יהלום, גם כאן הסיבה לשם המיוחד היא אבקת היהלום שמצפה את מקדח הכוס ושמאפשרת לו לחדור את הבטון הכי חזק ועבה.

מה עוד כדאי לדעת?

יש כמה שאלות שאתם צריכים להתייחס אליהן כגון:

  1. מי מפנה את פסולת הבטון? אנו מציעים שירותים משלימים של פינוי הבטון לאתרי פסולת במחירים זולים.
  2. רישיונות וביטוח – מעבר לידע המקצועי, חשוב לבדוק שלחברה שאתם מזמינים יש ביטוח מתאים ורישיונות במידה שצריך לבצע עבודות מורכבות של חיתוך בטון בגובה וכיוצא בזה. לנו יש את כל הביטוחים והאישורים הדרושים לביצוע של כל עבודות ניסור וקידוח בטון.
  3. לעתים קרובות יש צורך באישורי מהנדס ובכלי עבודה מיוחדים כגון מקדחים ומסורי אל רטט שמונעים נזק משני למבנה. לנו יש את כל האמצעים והידע לספק לכם את השירות הכי טוב.

כמה עולה קידוח או ניסור בטון בהרצליה?

מחיר קידוח או ניסור בטון בהרצליה נקבע על פי מהות העבודה וכדי להבין מה המחיר המדויק, צריך לענות על שאלות כגון מהו סוג הבטון שצריך לנסר, מה הקוטר שצריכים לקדוח, האם מדובר בניסור של קיר או גג וכיוצא בזה.

תוכלו לעיין במחירון שבאתר על מנת לקבל מושג על העלויות אך אנו ממליצים ליצור עמנו קשר כדי שנוכל לשמוע בדיוק מה צריך לבצע ולספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

אל תתפשרו – פשוט התקשרו וקבלו הצעת מחיר זולה לעבודה ברמה הכי גבוהה!

דילוג לתוכן