שירותים

כשזה מגיע לניסור וקידוח בטון, קהל המתעניינים נחלק לשתי קבוצות עיקריות.

מהצד האחד, גולשים בעלי רקע טכני שיודעים בדיוק מה הם צריכים ומחפשים, ומהצד השני, גולשים שלא מגיעים מתחום השיפוצים והבניה ושישמחו לדעת מה ההבדל בין קידוח לניסור בטון ואילו שירותים אנו מספקים.

ניסינו לעשות קצת סדר על מנת להסביר את התחום באופן פשוט ובכל אופן אתם תמיד מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, התייעצות והצעת מחיר – בלי התחייבות ולגמרי בחינם!

ניסור וקידוח בטון
תוכן עניינים

ניתן לחלק את כל השירותים שמוצעים בתחום לשירותי ניסור בטון וקידוח בטון. כל אחד מהשירותים הללו כולל בתוכו מגוון רחב של תתי שירותים ועבודות עליהם נסביר מיד אך לפני כן בואו ונסביר בקצרה את ההבדל בין קידוח בטון לבין ניסור בטון.

ניסור בטון

כולל בתוכו את כל העבודות שמצריכות חיתוך של בטון מכל סוג ובכל עובי. כפי שפרטנו בהרחבה במדריך לניסור בטון בישראל, החיתוך נעשה באמצעות מגוון מסורים שמותאמים לעבודות וצרכים שונים כשלכולם יש דיסק משונן מצופה באבקת יהלום שמאפשר לנסר קירות ותקרות באופן מדויק שנראה לעתים כל כך פשוט עד כדי כך שאתם עשויים לשכוח שמדובר באחד החומרים החזקים.

קידוח בטון

כפי שדנו בהרחבה במדריך לקידוח בטון, יש הרבה מאוד קווים מקבילים עם שירותי הניסור פרט לעובדה שבקידוח אנו לא חותכים בקווים ישרים אלה קודחים תעלות עגולות.

קידוח התעלות נעשה בערת מקדחי יהלום מיוחדים וחזקים במיוחד שמסוגלים לחדור לכל סוג בטון ובכל עובי.

** אנו ממליצים בחום לקרוא את המדריכים והמידע הרלוונטי שפרסמנו באתר ושיעזור לכם להבין את ההבדלים בין השירותים באופן מפורט.

אל שתי הקבוצות העיקריות הללו מצטרפים כל השירותים האחרים שמהווים כל אחד מעין נישה מיוחדת שמצריכה את הכלים הייחודיים ואת ההכשרה המתאימה של העובדים.

פתיחת חלון חיצוני – פתרון מעולה במקרים שמעוניינים לפתוח חלון נוסף או להרחיב חלון קיים ולא משנה אם מדובר בקיר בטון או בלוקים.

ניסור פתח לדלת – פתרון מעולה במקרים שרוצים לפתוח פתח דלת פנימית או חיצונית או להרחיב פתח קיים.

ניסור חומה או גדר בטון – גדרות וחומות בטון מהוות פתרון מעולה ועמיד לאורך שנים רבות אך מה קורה כשמעוניינים להסיר את החומה או לפתוח פתח בגדר? התשובה היא ניסור בטון ביהלום באמצעות מסור נייד או מקובע.

ניסור או קידוח ממד – התקנים מחייבים כל בית חדש בבניית מרחב מוגן. מדובר באלמנט מאוד חשוב מבחינה בטיחותית אך כשמעוניינים לשפץ, כמעט שלא ניתן לגעת בממד אם לא משלבים שירותי ניסור וקידוח.

ניסור של קירות בטון – שירות שנפוץ מאוד בבנייה החדשה הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. מרבית המבנים כיום עשויים מבטון באחוז גבוהה ולכן לא ניתן לעשות כמעט שום פעולה משמעותית מבלי להיעזר בשירותי ניסור קירות בטון.

ניסור רצפת בטון – הצורך בניסור רצפת בטון עשוי להתעורר במקרים של ניסור שבילים ועד מקרים שבהם רוצים לפתוח פתח שמחבר בין שתי קומות.

ניסור וקידוח תקרות וגגות בטון – ניסור של תקרות וגגות יכול להיעשות כשרוצים לבצע שיפוץ נרחב במבנה קיים ולהגדיל אותו לגובה או במקרים של הריסת מבנים. ניסור גגות ותקרות נחשב למורכב ומסוכן וחייב להיעשות על ידי בעלי מקצוע מיומנים ולעתים קרובות בשילוב מנוף.

ניסור קרניזים – עם מסורי יהלום מתקדמים. שירות מלא שכולל שימוש במנופים לפי צורך ופינוי הבטון באופן בטוח.

ניסור כלונסאות בטון – קדחתם כלונסאות והן לא עברו בדיקה סונית או שהמהנדס דורש להסירן? אנו חותכים כלונסאות מכל עובי וגודל באמצעים מתקדמים שמבטיחים דיוק מרבי.

ניסור מרפסת – כולל פינוי מלא של הבטון. חותכים מרפסות שירות, שמש וכל מרפסת אחרת ביעילות, בבטיחות ובמחיר אטרקטיבי.

ניסור פרגולות בטון – צריכים לחתוך פרגולה שעשויה מבטון? אנחנו עושים את זה באופן מקצועי לרבות אפשרות לשימוש במנוף גנרטורים וכל מה שצריך כדי להסיר את הפרגולה ולשנע אותה באופן בטוח.

ניסור צינורות בטון – משמש בעיקר קבלני תשתיות. במרבית המקרים מדובר בצוות שמלווה את הקבלנים בשטח ומספק פתרונות על פי הצורך אם כי יש לא מעט מקרים שבהם צוות המנסרים מגיע באופן נקודתי.

קידוח וניסור קורות ועמודי בטון – עמודי בטון מהווים את החלק החזק במבנה ולכן חשוב להיעזר באמצעים מתאימים שיכולים להתמודד ולקדוח או לחתוך אותם.

חשוב להדגיש שעבודות ניסור קורות בטון צריכות להיות מלוות במהנדס.

ניסור חגורת בטון – צריכים להסיר חגורת בטון שלמה או חלק ממנה? לנו יש את הפתרון המושלם עבורכם.

אנו חותכים חגורות בטון באופן מדויק ומהיר עם אפשרות לריסוק ופינוי הבטון לאתר פסולת מורשה. התקשרו או שלחו הודעה לקבלת פרטים נוספים.

שבירת קיר בטון – בניגוד לקיר לבנים ובלוקים, קירות בטון, שכאמור הולכים ונהיים נפוצים מיום ליום, אינם ניתנים לשבירה באמצעים המקובלים ולכן עולה הצורך לנסר אותם.

קידוח בטון 4 צול – מדובר בקידוח בטון סטנדרטי בקוטר של 4 צול. מדובר באחד הקידוחים הכי נפוצים. מדוע דווקא 4 צול? זה בדיוק הקוטר שדרוש להעברת צינורות ביוב ביתיים, מה שיכול ללמד על שיפוצים רבים שמצריכים התקנת שירותים ומערכת ביוב מאחורי קירות בטון.

קידוח בטון למזגן – צריכים לקדוח תעלה בזמן התקנת מזגן? לנו יש את כל הפתרונות לקדיחת חור למזגן מכל סוג ובכל מקום – לרבות התקנות של מזגנים בממד.

קידוח חור לקמין – קמין הפך בשנים האחרונות למוצר מבוקש אך כדי להתקין אותו באופן הרצוי, צריך לקדוח חורים באופן מקצועי – כל הדרך מן הקמין ועד לגג המבנה. בחברתנו קודחים חורים לקמין באופן מדויק ובלי סדקים.

קידוח חור למייבש כביסה – משלבים נוחות לצד שימושיות. קידוח חור לפתח של מייבש כביסה באופן מדויק ונקי שמאפשר לכם ליהנות ממייבש כביסה גם במקומות סגורים מבלי לדאוג להצטברות של לכלוך ולחות.

ניסור מדרגות בטון – צריכים לחתוך מדרגות מאבן או בטון בקו ישר ובלי סדקים? לנו יש את הפתרון המושלם עבורכם בדמות מסור חזק שנע על מסילה המקובעת אל המדרגות וחותכת את הבטון בדיוק היכן שצריך – בלי סדקים ובלי שברים.

​פתיחת גג לכל מטרה​ – שירות מעולה בכל מקרה שבו עולה הצורך לפתוח עליית גג או פתח בגג בטון באופן ישר, בטוח ובלי סדקים ושברים.

ניסור וקידוח סלעים – מכל הסוגים והעובי עם כלים מתקדמים שמאפשרים לנו לבצע את העבודה באופן מושלם.

היכן אנו מבצעים את כל השירותים הללו?

אנו מבצעים את כל השירותים הללו במגוון ערים וישובים בישראל בפריסה רחבה.

יש לכם שאלה? מעוניינים להתייעץ עמנו? התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשמח לסייע.

דילוג לתוכן